• Informacje na temat:

  patricia kazadi w stanach

Artykuły na temat: patricia kazadi w stanach
 • Patricia Kazadi: Rola życia?

  Patricię Kazadi można uwielbiać, ale są i tacy, którzy jej nie cierpią. Obok tej dziewczyny nie da się przejść obojętnie. Co pokaże jako gwiazda przedwojennej estrady? Artystka właśnie pracuje nad kreacją, w której może dać z siebie wszystko.

 • Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Zawodowo realizuje się na wielu polach, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Mimo natłoku pracy i wyznaczonych celów, Patricia Kazadi ma jednak w planach dom, dzieci i kochającą rodzinę.

 • Kazadi: Pocałunków nie trenujemy

  Czas spędzony w USA wykorzystała na rozwój zawodowy i odpoczynek. Zajęcia aktorskie z improwizacji, na które chodziła w Los Angeles, przydadzą się jej w 3. edycji "X Factora". Patricia Kazadi przyznaje, że jest pełna energii i gotowa do pracy.

 • Szczera do bólu Patricia Kazadi

  Pracuje nad nową płytą, opiekuje się uczestnikami programu "X Factor" i z ogromnym entuzjazmem stara się realizować wszystkie swoje pomysły. Mimo napiętego terminarza Patricia Kazadi zawsze znajduje czas dla rodziny i przyjaciół.

 • Urbańska i Kazadi będą kręcić w USA

  Patricia Kazadi i Natasza Urbańska lecą do Los Angeles. Gwiazdy będą nagrywać tam teledyski w ramach projektu Poland... Why Not?!".

 • Gwiazdy filmu "Miłość jest wszystkim" w "Milionerach"

  Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze. Gwiazdy filmu "Miłość jest wszystkim" pojawią się w specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy".

 • "Dance, Dance, Dance": Finał w niedzielę wielkanocną. Kto pojawi się na scenie?

  Już w niedzielę, 21 kwietnia, finałowy odcinek tanecznego show TVP2. Do walki o zwycięstwo w pierwszej edycji "Dance, Dance, Dance" staną Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Kto okaże się lepszy?

 • "YCD" kontra "Taniec z gwiazdami"

  Gąsowski, gospodarz "Tańca z gwiazdami". W grupie "You Can Dance", którą do boju prowadzi Patricia Kazadi, zatańczą uczestnicy dotychczasowych edycji tego show: Ilona Bekier, Ada Kawecka, Klaudia Koruba...

 • "Lip Sync Battle Ustawka": Gwiazdy będą udawać, że śpiewają

  Karpiela-Bułeckę z grupy Future Folk. Ponadto w programie pojawić się mają: Marta Wierzbicka, Maja Bohosiewicz, Patricia Kazadi, Maffashion, Michał Koterski, Robert Burneika, Sylwester Wardęga, Michał Baryza oraz Antoni Królikowski. Prowadzącymi program mają zostać Piotr Kędzierski i Natalia Jakuła. Twórcy programu mieli wzorować się na Stanach Zjednoczonych, gdzie Lip Sync Battle...

 • "You Can Dance" startuje z programami "na żywo"

  ...otrzyma także indywidualnego trenera-opiekuna czuwającego zarówno nad rozwojem jego techniki, jak i nad dalszą karierą w Stanach Zjednoczonych. W jury programu zasiadają: Kinga Rusin, Michał Piróg oraz Agustin Egurrola. Gospodynią programu jest Patricia Kazadi. Pierwszy odcinek "na żywo" już w najbliższą środę w TVN. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym...