• Informacje na temat:

  patrick swayze tancerz

Artykuły na temat: patrick swayze tancerz
 • Patrick Swayze w Warszawie

  Patrick Swayze aktor znany między innymi z takich filmów jak "Dirty Dancing" , czy "Uwierz w ducha" , przyjeżdża w środę, 20 października, do Warszawy. Swayze będzie gościem środowej premiery filmu "One Last Dance".

 • Zapracowany Patrick Swayze

  Już niedługo wielbiciele Patricka Swayze będą mogli oglądać aktora w kilku nowych projektach. W jednym z nich, filmie "Wthout a Word", spotkał się na planie ze swą żoną, Lisą Niemi. W opowieści ze świata tańca - tak bliskiemu Patrickowi, para wcieliła się w tancerzy, którzy muszą pokonać dzielące ich różnice.

 • "Dirty Dancing": Jak powstał hit lat 80.?

  ...1 stycznia (o godz. 15.30) Polsat przypomni taneczny hit lat 80. "Dirty Dancing". Film z rolami Patricka Swayze i Jennifer Gray polscy widzowie oglądali kiedyś pod tytułem "Wirujący seks".

 • "Dirty Dancing": 30 lat od premiery

  ...30 lat temu na ekranach amerykańskich kin zadebiutował "Dirty Dancing" - taneczny hit lat 80.,w którym w główne role wcieli się Patrick Swayze i Jennifer Gray. Polscy widzowie oglądali film Emile'a Ardolino pod tytułem "Wirujący seks".

 • "Dirty Dancing" znaczy wirujący seks

  ...25 lat temu na ekranach amerykańskich kin zadebiutował "Dirty Dancing" - taneczny hit lat 80. z rolami Patricka Swayze i Jennifer Gray. Polscy widzowie oglądali film Emile Ardolino pod tytułem "Wirujący seks".

 • Piróg: Lepiej niż w Ameryce!

  Michał Piróg twierdzi, że polscy tancerze dorównują umiejętnościami tancerzom zagranicznym, a także przekonuje, że z tańca naprawdę da się wyżyć.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Maximuss z Sarą na Eurowizję

  Śpiewająca blogerka Sara May nie składa broni i po raz kolejny próbuje swoich sił w polskich preselekcjach do Eurowizji. Tym razem w roli gościa u Maximussa, tarnowskiego wokalisty i tancerza.

 • "Dirty Dancing 2": Wznowiono prace

  Patricka Swayze i Jennifer Gray, umiejscowiona była we wczesnych latach 60. Soundtrack z muzyką do "Dirty Dancing" sprzedał się w ponad 22 mln egzemplarzy na całym świecie.(...)Akcja sequela zostanie umieszczona w roku 1959 na Kubie, dokąd przybywa 17-letnia bohaterka filmu ze swoją rodziną. Dziewczyna bez pamięci zakochuje się w miejscowym tancerzu, dzięki któremu poznaje...

 • "Let's Dance", czyli taniec i sława

  ...aktorem aspirującym do sławy... Tańczącym krokiem do sławy przebił się również Patrick Swayze, dzięki głównej roli w filmie "Dirty Dancing". Do roli Johnny'ego Castle'a, którą ostatecznie zagrał Swayze, brano pod uwagę Jeffa Faheya, Vala Kilmera i Billy'ego Zane'a. Ten ostatni okazał się jednak kiepskim tancerzem... Fabuła obrazu nie jest zbyt skomplikowana: szesnastoletnia Frances poznaje na...