• Informacje na temat:

  patrycja kazadi ostatni odcinek

Artykuły na temat: patrycja kazadi ostatni odcinek
 • Jabłczyńska i Kazadi zagrożone

  W czwartym odcinku "jak Oni śpiewają" uczestnicy musieli wcielić się w legendy światowej sceny muzycznej. Ostatni raz zaśpiewała Karolina Nowakowska, która - decyzją telewidzów - pożegnała się z programem. W strefie zagrożenia znalazły się Joanna Jabłczyńska i Patrycja Kazadi.

 • Kazadi: Jakbym tańczyła w finale

  Patrycja Kazadi przewodzi na razie stawce faworytek bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami". W dwóch ostatnich odcinkach piosenkarka otrzymała maksymalne noty.

 • Kto muzyczną gwiazdą finału "Top model"?

  Jak poinformowano na oficjalnej stronie programu "Top Model", finał trzeciej edycji uświetni występ Patrycji Kazadi.

 • Kto muzyczną gwiazdą finału "Top model"?

  Jak poinformowano na oficjalnej stronie programu "Top Model", finał trzeciej edycji uświetni występ Patrycji Kazadi.

 • Koniec dobrej passy Gołoty?

  Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł przewidywane rozstrzygnięcia. Na największą sympatię publiczności mógł liczyć Andrzej Gołota, a Patrycja Kazadi i Edyta Górniak walczyły o zwycięstwo. Jednak według bukmacherów, trendy panujące wśród widzów, zmienią się znacznie przed najbliższą niedzielą.

 • Nowe "Ranczo" już gotowe!

  Zakończyły się zdjęcia do nowej serii popularnego serialu TVP1 - "Ranczo", która na telewizyjnej antenie zadebiutuje wiosną 2011 roku. W produkcji pojawi się sporo nowych bohaterów, w których wcielą się m.in.: Tomasz Sapryk, Dorota Segda, Leon Charewicz, Patrycja Kazadi i Jakub Tolak. Co jeszcze czeka widzów?

 • Ilu widzów oglądało finał "X Factor"?

  Poznaliśmy wyniki oglądalności ostatniego odcinka trzeciej serii programu "X Factor".

 • "TzG": Mężczyźni na wylocie?

  Za nami półmetek rywalizacji XII edycji "Tańca z Gwiazdami". Poprzedni odcinek, wedle wcześniejszych prognoz, okazał się być ostatnim dla Doroty Zawadzkiej. Teraz bukmacherzy przepowiadają zaciętą rywalizację w najbliższą niedzielę.

 • Monika Pyrek znów zwycięży?

  W 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami" rywalizują już tylko cztery pary. W poprzednim odcinku, zgodnie z przewidywaniami, po raz ostatni zatańczył Andrzej Gołota. O ile odpadnięcie boksera było na tym etapie dość oczywiste, o tyle najnowsze prognozy bukmacherskie mogą zaskoczyć.

 • Kto zwycięży w "YCD"?

  ...najlepszych tancerzy wszystkich edycji. Ostatni odcinek programu to również zaskakująca kolekcja haute couture stworzona przez głównego stylistę "You Can Dance" specjalnie na potrzeby jednej z choreografii. Patrycja Kazadi popisze się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Jej wokalny talent widzowie mogli już podziwiać w programie. Teraz przyszedł czas tylko na taniec. Do współpracy zaprosiła finalistę...