• Informacje na temat:

  patrycja kotecka i zbigniew ziobro

Artykuły na temat: patrycja kotecka i zbigniew ziobro
 • Zbigniew Ziobro (45 l.) i Patrycja Kotecka (37 l.) są małżeństwem od prawie pięciu lat. Niedawno na świecie pojawił się ich drugi synek. Dumny minister sprawiedliwości w rządzie Baty Szydło postanowił ostatnio oderwać na chwilę ukochaną od pieluch i zabrał ją na imprezę "Człowiek Wolności 2015" organizowaną przez prawicowy tygodnik braci Karnowskich. Państwo Ziobro bawili się bardzo dobrze...

 • Patrycja Kotecka zwolniona?

  Kolejna dymisja w TVP? Wiceszefowa Agencji Informacji, Patrycja Kotecka. straciła pracę - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

 • Zbigniew Ziobro znowu zostanie ojcem!

  ..."Fakt" informuje, że rodzina Zbigniewa Ziobro (45 l.) niebawem znowu się powiększy!

 • Kotecka przegrała z tabloidem

  "Super Express" nie musi przepraszać Patrycji Koteckiej za sugestię, że brała udział w kampanii wyborczej PiS do europarlamentu w 2009 r. - zadecydował w środę Sąd Okręgowy w Warszawie. Kotecka zapowiada w tej sprawie apelację.

 • Zbigniew Ziobro kilka dni temu został ojcem! Okoliczności porodu były dramatyczne!

  Zbigniew Ziobro (45 l.) i Patrycja Kotecka (36 l.) doczekali się kolejnego potomka. Życie dziecka było jednak zagrożone!

 • Kotecka szefem TVP1?

  Czy Patrycja Kotecka, była wicedyrektor Agencji Informacji i bliska przyjaciółka Zbigniewa Ziobry, powróci do TVP? To wielce prawdopodobne, jeśli Krajowy Rejestr Sądowy potwierdzi, że piątkowe (3 lipca) zawieszenie prezesa Piotra Farfała zostało przeprowadzone zgodnie z prawem.

 • Znany poseł ożenił się i będzie ojcem?

  Według informacji jednego z tabloidów, Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka są już po ślubie. Co więcej, para spodziewa się pierwszego dziecka.

 • Kotecka szefem Jedynki?

  Jeszcze tylko brakuje Patrycji Koteckiej - żartowali kilka dni temu pracownicy TVP, komentujący ostatnie zmiany personalne w spółce. I wykrakali. Kotecka wraca na Woronicza. Będzie szefem TVP1?

 • Znany poseł został ojcem

  Jan Jerzy - takie imiona będzie nosił syn Patrycji Koteckiej i Zbigniewa Ziobry . Maluch na świat przyszedł w poniedziałek, czterdzieści minut przed północą. Waży ok. 3300 gramów.

 • PiS ponownie rządzi telewizją?

  Bogusław Szwedo, nowy prezes TVP, wprowadza kolejne zmiany personalne. Jedno z kierowniczych stanowisk w Jedynce otrzyma Anita Gargas, oskarżana jeszcze niedawno o działania na korzyść Prawa i Sprawiedliwości.

Zdjęcia na temat: patrycja kotecka i zbigniew ziobro
 • Oni zostali rodzicami w 2011 roku
Wideo na temat: patrycja kotecka i zbigniew ziobro
 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Papusza

  "Papusza" to oparta na faktach dramatyczna historia Bronisławy Wajs, pierwszej romskiej poetki, która spisała swoje wiersze. To też historia spotkania poetów: Jerzy Ficowski dostrzegł jej wielki talent, zachęcił, aby zapisywała swoje utwory, i przetłumaczył je na język polski. W 1956 roku ukazał się pierwszy tomik poezji Bronisławy Wajs zatytułowany "Pieśni Papuszy". Nie byłoby to możliwe bez wstawiennictwa i pomocy trzeciego poety - Juliana Tuwima. "Gila" Papuszy (tak poetka nazywała swoje...

 • Zero

  W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesman chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesman potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym "tak" uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części...