• Informacje na temat:

  patrycja markowska w ciąży

Artykuły na temat: patrycja markowska w ciąży
 • Patrycja Markowska żyje bez ślubu. Znany duchowny krytykuje

  Od ponad 10 lat Patrycja Markowska (39 l.) i Jacek Kopczyński (47 l.) tworzą rodzinę. Żyją jednak bez ślubu, co bardzo boli stryja-duchownego.

 • Patrycja Markowska w ciąży!

  28-letnia wokalistka, laureatka niedawnego koncertu "Premiery" na festiwalu w Opolu, spodziewa się dziecka.

 • Patrycja Markowska i jej partner przeżywają kryzys?! Przed nimi trudne chwile!

  Patrycja Markowska (39 l.) i Jacek Kopczyński (47 l.) są jak ogień i woda. Przez to ich trwający od 13 lat związek przechodził liczne załamania i kryzysy. Dla dobra dziecka pokonali wiele przeszkód. Teraz jednak znów staną przed wyzwaniem. Czy stawią mu czoła?

 • Patrycja Markowska będzie mamą?

  Od niedawna ma własne mieszkanie i kochanego mężczyznę. Brakuje jej tylko dziecka, o którym marzy od dawna. Mowa o Patrycji Markowskiej (26 l.). Córka Grzegorza Markowskiego z Perfectu jest zakochana w aktorze Jacku Kopczyńskim (35 l.).

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński: Szykuje się ślub w tropikach?

  Marzę, żeby tata zaśpiewał na naszym weselu. To będzie najcudowniejszy prezent - wyznała osiem lat temu Patrycja Markowska (36). Córka lidera Perfectu - Grzegorza Markowskiego (63) - była szaleńczo(...). A wokalistka nie chciała też rezygnować z kariery. Matrymonialne plany zeszły więc na bok. Ale niewykluczone, że niebawem Patrycja i Jacek powiedzą sobie "tak"... Jak napisał niedawno jeden z tabloidów...

 • Markowska wychodzi za mąż

  Jeszcze przed końcem roku Patrycja Markowska (27 l.) poślubi aktora Jacka Kopczyńskiego (36 l.). "Zapowiada się weselisko, jakiego jeszcze Polska nie widziała" - przekonuje "Fakt".

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rzeczywiście przechodzą poważny kryzys w związku?

  Bała się, że nigdy nie ułoży sobie życia. Nie dlatego, że brakowało jej adoratorów.   Patrycja Markowska była (i jest) piękną, pełną temperamentu dziewczyną, o jakiej marzą wszyscy faceci.   Trudno(...). I nawet nie zauważyła kiedy zaczęła myśleć o nim jak o ojcu swoich dzieci. A kilka miesięcy później cieszyła się już z ciąży.  Narodziny Filipa (7 l.) scementowały ich związek.   Wiążąc się z Jackiem...

 • W kolorowej prasie możemy przeczytać o sielankowych wakacjach Patrycji Markowskiej (28 l.) i jej ukochanego Jacka Kopczyńskiego (36 l.).

 • Markowska jest w ciąży

  Jeśli test ciążowy nie zawiódł, Patrycja Markowska (28 l.) jest w pierwszych tygodniach ciąży. Czy ucieszyła się na wieść, iż zostanie mamą?

 • Markowska nie dba o siebie

  Na kilka dni przed porodem Patrycja Markowska (28 l.) nie potrafi zwolnić. Wokalistka sama biega do sklepów i potem dźwiga zakupy do domu.

Wideo na temat: patrycja markowska w ciąży
 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

Dyskusje na temat: patrycja markowska w ciąży