• Informacje na temat:

  patryk vega

Artykuły na temat: patryk vega
 • "Pętla": Patryk Vega o aferze podkarpackiej

  W środę, 3 czerwca, o 8:00 Patryk Vega zamieścił w mediach społecznościowych zwiastun swojego najnowszego filmu "Pętla". Zgodnie z oczekiwaniami, poświęcony jest on głośnej aferze podkarpackiej.

 • "Pętla": Patryk Vega dla kobiet

  Patryk Vega właśnie zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu zatytułowanego "Pętla" przygotowany - jak zapowiadał w poniedziałek, 15 czerwca - specjalnie dla kobiet.

 • "Pętla": Nowy film Patryka Vegi

  ..."Cześć, tu Patryk Vega. Wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję wam zwiastun mojego najnowszego filmu, 'PĘTLA'" - poinformował popularny reżyser na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook.

 • Andrzej Grabowski: Aktorska miłość Patryka Vegi

  W najnowszym filmie Patryka Vegi Andrzej Grabowski wciela się w postać Adama - policjanta starej daty, który nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu. Mężczyzna w wojnie z kibolami łączy siły z bezwzględną prokuratorką. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

 • Patryk Vega pokazał zapowiedź filmu "Seksbiznes"

  W czwartek, 16 lipca, na kanale YouTube Patryka Vegi pojawił się krótki zwiastun dokumentu "Seksbiznes", który powstał przy okazji robienia dokumentacji do kolejnej fabularnej produkcji tego reżysera, czyli poświęconego aferze podkarpackiej filmu "Pętla". Jest to zapis rozmów z tancerkami, policjantami, właścicielami klubów nocnych i innymi osobami związanymi z tą aferą. Premiera w przyszłym...

 • Patryk Vega ascetą: Doznałem iluminacji

  Patryk Vega od lat pokazywał, że nie boi się podejmować najbardziej drażliwych kwestii w swoich filmach. Reżyser wzbudza sporo emocji - ma pokaźne grono fanów i równie duże krytyków. Jedno jest pewne, jego filmy przyciągają do kin miliony widzów. W ostatnim wywiadzie autor "Pitbulla" przyznał, że "doznał iluminacji" i żałuje, że nakręcił "Politykę" czy "Ciacho". Postanowił również diametralnie...

 • "Bad Boy" Patryka Vegi od 8 kwietnia w internecie

  Film Patryka Vegi "Bad Boy" już od 8 kwietnia dostępny będzie w usłudze Premium VOD w streamingowych platformach.

 • "Pętla" Patryka Vegi: Antoni Królikowski i "dziesięć scen seksu bez Viagry"

  W nowym filmie Patryka Vegi "Pętla" nie zabraknie scen erotycznych. Jak twierdzi reżyser, odtwórca głównej roli Antoni Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry".

 • "Bad Boy": Premiera nowego filmu Patryka Vegi

  Patryk Vega nie zwalnia tempa. Autor "Pitbulla", "Botoksu", "Kobiet mafii" i "Polityki" tym razem opowiada o świecie polskiej piłki nożnej. Premiera filmu "Bad Boy" odbyła się we wtorek, 18 lutego, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

 • "Pitbull": Tym filmem Patryk Vega rozpoczynał karierę

  W czwartek, 9 kwietnia 2020, mija dokładnie 15 lat od premiery reżyserskiego debiutu Patryka Vegi "Pitbull". Opowieść o pięciu policjantach z wydziału zabójstw okazała się artystycznym sukcesem, sam film zyskał zaś status dzieła kultowego.

Zdjęcia na temat: patryk vega
Wideo na temat: patryk vega
 • Patryk Vega gratuluje Lipińskiej sukcesu!

  Patryk Vega gratuluje Lipińskiej sukcesu. Zobaczcie nagranie!

 • ​Piotr Stramowski: Aktor Patryka Vegi

  Patryk Vega jest teraz na Mount Evereście polskiej kinematografii - uważa ​Piotr Stramowski. Jego zdaniem sukces reżysera "Botoksu" może denerwować hejterów i powodować krytykę jego kolejnych dokonań.

 • Ewa Kasprzyk: Patryk Vega może tylko zyskać

  Ewa Kasprzyk z radością przyjęła propozycję zagrania w nowym filmie Patryka Vegi. Uznała ją za doskonałą okazję do zmiany dotychczasowego wizerunku i zagrania postaci całkowicie różnej od jej wcześniejszych kreacji aktorskich, a także od niej samej.

Dyskusje na temat: patryk vega