• Informacje na temat:

  patsy kensit aktorka

Artykuły na temat: patsy kensit aktorka
 • Koniec małżeństwa Liama Gallaghera

  Przez ostatnie tygodnie wiadomości o kryzysie małżeństwa Patsy Kensit i Liama Gallaghera, wokalisty grupy Oasis, można było traktować jako plotki . Dziś nie ma już wątpliwości - związek ten przestał istnieć.

 • Liam Gallagher, frontman Oasis, niedawno rozstał się z żoną, aktorką Patsy Kensit. Od tamtej pory jest znacznie szczęśliwszy. Tak przynajmniej utrzymuje jego starszy brat Noel.

 • Liam Gallagher: Oasis ważniejsi niż żona

  Liam Gallagher, wokalista grupy Oasis, nie zamierza wracać do swojej żony Patsy Kensit, dopóki nie zakończy się obecna trasa koncertowa zespołu. Jak sam twierdzi, Oasis znaczą dla niego więcej niż żona.

 • Królowe lat 80.! Jak wyglądają i co robią teraz?

  ...". Patsy Kensit Brytyjka znana jest przede wszystkim jako aktorka i modelka, ale w latach 80. była również wokalistką grupy Eight Wonder . Zespół odnosił sukcesy dzięki singlom "Stay With Me", "I’m(...)Sabrina Salerno Włoska wokalistka, prezenterka telewizyjna, aktorka i modelka. Największą popularność zdobyła dzięki przebojom "Boys (Summertime Love)", "Sexy Girl", "Hot Girl", "My Chico" oraz...

 • Oasis: Liam Gallagher weźmie ślub

  Przygotowania idą pełną parą. "Połykacze ognia zostali już zaklepani. Będzie też dmuchany zamek do zabawy dla dzieci" - mówi informator z otoczenia muzyka. Gallagher z Appleton mają czteroletniego synka o imieniu Gene. Wokalista Oasis ma także syna Lennona z poprzedniego małżeństwa z aktorką Patsy Kensit.

 • Liam Gallagher przyznał się do zdrady

  ...syna Gene'a. Wokalista w 2003 r. napisał dla przyszłej żony utwór "Songbird", który trafił na płytę "Heathen Chemistry" grupy Oasis. Liam Gallagher wcześniej był mężem aktorki Patsy Kensit (mają syna Lennona Francisa). Muzyk jest też ojcem córki Molly (matką jest wokalistka Lisa Moorish), którą począł będąc już w związku z Kensit.

 • Oasis: Kiedy ślub lidera?

  Od zaręczyn pary minęły cztery lata, ich synek Gene ma już trzy lata, ale niesfornemu rockerowi nie udało się znaleźć czasu na zaślubiny. Powodem, dla którego Gallagher wzbrania się przed legalizacją związku, jest fakt, że wcześniejsze małżeństwo muzyka z aktorką Patsy Kensit, zakończyło się rozwodem w 2000 roku. Jednak Appleton ma już dość czekania. Mimo że jeszcze na początku 2003 roku...