• Informacje na temat:

  patsy kensit aktorka

Artykuły na temat: patsy kensit aktorka
 • Koniec małżeństwa Liama Gallaghera

  Przez ostatnie tygodnie wiadomości o kryzysie małżeństwa Patsy Kensit i Liama Gallaghera, wokalisty grupy Oasis, można było traktować jako plotki . Dziś nie ma już wątpliwości - związek ten przestał istnieć.

 • Liam Gallagher: Oasis ważniejsi niż żona

  Liam Gallagher, wokalista grupy Oasis, nie zamierza wracać do swojej żony Patsy Kensit, dopóki nie zakończy się obecna trasa koncertowa zespołu. Jak sam twierdzi, Oasis znaczą dla niego więcej niż żona.

 • Liam Gallagher, frontman Oasis, niedawno rozstał się z żoną, aktorką Patsy Kensit. Od tamtej pory jest znacznie szczęśliwszy. Tak przynajmniej utrzymuje jego starszy brat Noel.

 • Liam Gallagher, wokalista zespołu Oasis, który rozstał się kilka tygodni temu ze swoją żoną, aktorką Patsy Kensit, przyznał, że w związku z tym nie czuje się najlepiej. Jak twierdzi, nie tęskni zbytnio za żoną, ale bardziej boli go to, że prawie nie widuje się ze swoim synem Lennonem.

 • Sekretny ślub Elizabeth Hurley

  Aktorka i modelka Elizabeth Hurley (41 l.) poślubiła w piątek, 2 marca, hinduskiego biznesmena Aruna Nayara (42 l.) w sekretnej ceremonii w zachodniej Anglii.

 • Oasis: Liam Gallagher weźmie ślub

  Liam Gallagher, wokalista grupy Oasis i jeden z najsłynniejszych rozrabiaków brytyjskiej sceny rockowej, zamierza nareszcie się ustatkować. Pod koniec roku w Szkocji ma się odbyć ślub Liama z jego wybranką, wokalistką Nicole Appleton.

 • Liam Gallagher ma drugiego syna!

  Liam Gallagher, kontrowersyjny frontman angielskiej grupy Oasis, został w poniedziałek, 2 lipca, po raz drugi ojcem. Jego narzeczona, Nicole Appleton, powiła w szpitalu Portland Hospital, w Londynie, synka. Chłopczyk otrzymał imię Gene. Jego tatuś radość z przyjścia dziecka na świat zaznaczył kolejnym skandalem. Liam uderzył bowiem fotografa, który robił mu zdjęcia w położonym nieopodal szpitala pubie, do którego wokalista udał się, aby oblać narodziny pociechy.

 • Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, zagroził pobiciem Liamowi i Noelowi Gallagherom, członkom grupy Oasis, po tym jak ten pierwszy był widziany na randce z Nicole Appleton, członkinią grupy All Saints i byłą dziewczyną Williamsa.

 • Liam Gallagher przyznał się do zdrady

  Były wokalista Oasis, obecny frontman Beady Eye Liam Gallagher (41 l.) rozwodzi się z żoną Nicole Appleton (39 l.). Według dokumentów muzyk przyznał się do zdrady.

 • Oasis: Kiedy ślub lidera?

  Jeśli Liam Gallagher, lider angielskiej grupy Oasis, nie zdecyduje się szybko na ślub, to może się okazać, że nie będzie miał z kim go wziąć. Jego związek z Nicole Appleton, byłą wokalistką grupy All Saints, stoi na krawędzi rozpadu, bo muzyk nie chce stanąć na ślubnym kobiercu.

Wideo na temat: patsy kensit aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....