• Informacje na temat:

  paul dano producent

Artykuły na temat: paul dano producent
 • Wyegzorcyzmowany Paul Schrader

  Jak wieść niesie, producenci filmu "The Exorcist: The Beginning" zwolnili z pracy jego reżysera... już po nakręceniu materiału. Praca Paula Schradera ("Ludzie koty", "Auto Focus" ) nie spodobała się, ponieważ twórca zrealizował rzekomo zbyt mało szokujących scen. Ostatecznego montażu dokona ktoś inny, więc reżyser nie otrzyma gaży za postprodukcję. Być może nawet zostaną zorganizowane dokrętki.

 • Paul Giamatti Świętym Mikołajem

  Paul Giamatti ( "Bezdroża" "Człowiek ringu" ) dołączył do obsady komediowej produkcji "Fred Claus". Świąteczny film wytwórni Warner Bros. Pictures opowie o bracie Świętego Mikołaja - Fredzie, w którego wcieli się Vince Vaughn ( "Polowanie na druhny" , "Starsky i Hutch" ).

 • Paul Newman i Joanne Woodword: Wszyscy o nich mówili

  ..."Ktoś, kto tak wygląda, miałby prawo mieć naprawdę paskudny charakter, co najmniej taki, jak Brando" - mówiono o Paulu Newmanie w Hollywood. Tymczasem - nic z tych rzeczy. Zabójczo przystojny aktor, posiadacz "najpiękniejszych niebieskich oczu amerykańskiego kina", był całkowitym przeciwieństwem rozkapryszonej gwiazdy. Joanne Woodward zmieniła jego życie.

 • Paula Yates: Tragiczne życie na szczycie

  ...17 września 2000 roku z powodu przedawkowania narkotyków zmarła Paula Yates, której tragiczny los związał się z gwiazdami muzyki: Bobem Geldofem i Michealem Hutchence'em z grupy INXS.

 • Paul Anderson: "Obcy kontra Predator"

  Paul Anderson podczas promocji filmu "Resident Evil" w Londynie ujawnił, iż rozpoczął prace nad ostatnią wersją scenariusza filmu "Obcy kontra Predator". Potwierdził tym samym doniesienia, iż film, w którym spotkają się krwiożercze stwory z kosmosu ma szansę ujrzeć światło dzienne.

 • "Szybcy i wściekli 7": Ostatnia rola Paula Walkera

  Paul Walker był jednym z głównych bohaterów serii "Szybcy i wściekli". Przed tragiczną śmiercią, 30 listopada, zdążył nagrać większość swoich scen do siódmej części cyklu. Co teraz zrobią producenci?

 • Paul Oakenfold: Koncert na Chińskim Murze

  Paul Oakenfold, słynny brytyjski DJ i producent, wydał pod koniec września płytę "Great Wall", dokumentującą niezwykły koncert, jaki kilka miesięcy wcześniej dał na Wielkim Murze Chińskim. Był to jeden z serii jego występów w nietypowych miejscach, takich jak Alaska czy Hawana na Kubie.

 • Przebój roku RMF FM: Sia i Sean Paul kontra Justin Bieber i DJ Snake

  Me Love You" oraz Sii i Seana Paula - "Cheap Thrills". Wszelkie informacje na temat sposobu głosowania można znaleźć na oficjalnej stronie RMF FM. Tam też można zapoznać się z wszystkimi(...) numer "Cheap Thrills", który ma szansę zostać Przebojem Roku 2016 w plebiscycie RMF FM. Stacje radiowe podbijał oficjalny remiks piosenki, w którym oprócz Sii słychać jamajskiego wokalistę Seana Paula...

 • Przewodnik rockowy: 70 lat pięknego życia Paula McCartneya

  ...majątek albo przenieść się np. na Kubę czy do Cháveza w Wenezueli. No a teraz pora na Paula. Dla większości dzisiejszych nasto- i dwudziestoparolatków Paul McCartney jest czymś na kształt świętej krowy(...): Paul McCartney, co trzeba wspomnieć, urodził się dokładnie 70 lat temu! 18 czerwca 1942 r. Oczywiście w Liverpoolu. Jak wiadomo, najpierw się bawił, potem uczył i wreszcie zaczął "grywać" na otrzymanej...

 • Dana International: To może się udać

  ...w Izraelu. To podczas takiego występu został zauważony przez Offera Nissima , czołowego izraelskiego DJ-a i producenta, który w późniejszych latach remiksował piosenki m.in. Christiny Aguilery, Beyonce(...) występie pojawiła się w ekstrawaganckim kostiumie zaprojektowanym przez słynnego Jean-Paula Gaultiera. Francuz nazwał ją zresztą swoją "muzą". Sprawdź tekst utworu "Diva" w serwisie Tekściory.pl...

Zdjęcia na temat: paul dano producent