• Informacje na temat:

  paul freeman

Artykuły na temat: paul freeman
 • Martin Freeman: Po raz pierwszy zagrał w horrorze

  Znanego z roli Bilbo Bagginsa Martina Freemana w najbliższy piątek zobaczymy w filmie „Przebudzenie dusz”. Według krytyków to jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat.

 • Gangsterzy Willis i Freeman

  Bruce Willis ( "Włamanie na śniadanie" ) i Morgan Freeman ( "Skazani na Shawshank" ) negocjują swój udział w filmie "Lucky Slevin", opowiadającym o gangsterskich porachunkach. Reżyserem obrazu jest Paul McGuigan ( "Apartament" ).

 • Urodziny Krzysztofa Pieczyńskiego

  Aktor Krzysztof Pieczyński, znany m.in. z ról w serial ach "Dom", "Na dobre i na złe", "Życie Kamila Kuranta", obchodzi we wtorek, 27 marca, 50. urodziny. Pieczyński grał też w filmach amerykańskich - u boku takich sław, jak Paul Newman, Morgan Freeman, Keanu Reeves i Laura Dern.

 • Kosmiczna produkcja Toma Hanksa

  Paul Newman ( "Droga do zatracenia" ), Matt Damon ( "Gerry" ), Morgan Freeman ( "Za wszelką cenę" ) i John Travolta ( "Pulp Fiction" ) użyczą swoich głosów na potrzeby najnowszej produkcji Toma Hanksa i Gary'ego Goetzmana. Amerykańska premiera trójwymiarowego filmu kosmicznego "Magnificent Desolation: Walking on the Moon 3D" zaplanowana jest na 23 września 2005 roku.

 • Jason Bourne jeszcze raz!

  Reżyser Paul Greengrass i aktor Matt Damon zrealizują jeszcze jeden film o agencie Jasonie Bournie.

 • Czego nie lubi Jack Nicholson?

  Od ostatniego występu Jacka Nicholsona w filmie minęły trzy lata - w 2007 roku zagrał u boku Morgana Freemana w komediodramacie "Choć goni nas czas". Zatem co hollywoodzki gwiazdor robił w tym czasie? Nieoczekiwanie proste pytanie, staje się początkiem show.

 • "Titanic": Zakończenie wszech czasów

  Finał kostiumowego widowiska "Titanic" został ogłoszony najlepszym zakończeniem w historii kina. Ujęcie, w którym ocalała z katastrofy bohaterka wrzuca po latach do morza medalion i umiera, najbardziej poruszyło uczestników sondażu. Drugą pozycję zajęła ostatnia scena więziennego dramatu "Skazani na Shawshank" , z udziałem Morgana Freemana i Tima Robbinsa.

 • Frank Darabont: Oscarowy pechowiec

  Shawshank" był nominowany w 7 kategoriach. W tamtym filmie o rolę Reda Reddinga zabiegali Harrison Ford, Clint Eastwood, Paul Newman i Robert Redford. Ostatecznie zagrał ją Morgan Freeman. Natomiast(...) posypałyby się nagrody, gdyby rolę pierwszoplanową przyjął John Travolta - odrzucił propozycję, dlatego Paula Edgecombe'a zagrał Tom Hanks. Raczej nie, bo Paula nie można było zagrać jeszcze lepiej...

 • Clint Eastwood: "Million Dollar Baby"

  U boku Eastwooda wystąpią Hilary Swank ( "Afera naszyjnikowa" ) i Morgan Freeman ( "Bruce Wszechmogący" ). Jak podał magazyn The Hollywood Reporter , film "Million Dollar Baby" opowie o tragicznej(...) opowiadania F.X. Toole'a z cyklu "Rope Burn". Autorem scenariusza jest Paul Haggis. Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, w Los Angeles.

 • Największy żyjący aktor

  ...branżowego "Empire". Al Pacino, bohater "Ojca chrzestnego" , zajął pozycję drugą. Jack Nicholson ( "Chinatown" ) uplasował się na miejscu trzecim. Zaraz za hollywoodzkimi gwiazdorami znaleźli się Paul(...) Nostromo" ), która zajęła 10. miejsce. Pierwsza 10. najwybitniejszych żyjących aktorów: 1. Robert De Niro 2. Al Pacino 3. Jack Nicholson 4. Paul Newman 5. Marlon Brando 6. Sir Anthony Hopkins...

Zdjęcia na temat: paul freeman