• Informacje na temat:

  paul johansson

Artykuły na temat: paul johansson
 • Scarlett Johansson w niecenzuralnej komedii "Move That Body"

  Scarlett Johansson prowadzi rozmowy w sprawie występu w komedii "Move That Body". Autorami filmu jest scenariuszowy duet Lucia Aniello - Paul W. Downs odpowiedzialny za sitcom Comedy Central "Broad City".

 • Paul McCartney, Jimmy Fallon i gwiazdy filmu "Sing" ("Wonderful Christmastime")

  ...z 1979 r. - Paula McCartneya . Poza nim w wersji a capella pojawiły się też gwiazdy wchodzącego na ekranu animowanego filmu "Sing" : Matthew McConaughey , Reese Witherspoon , Scarlett Johansson...

 • Scarlett Johansson podbiła Broadway

  Scarlett Johansson okazała się prawdziwym magnesem dla widzów tłumnie odwiedzających teatry na Broadwayu. Pierwsze tydzień od premiery "Kotki na gorącym, blaszanym dachu", z jej udziałem, przyniósł 843 215 dolarów zysku z biletów.

 • Scarlett Johansson córką Dennisa Quaida?

  Scarlett Johansson ( "Ghost World" , "Lost in Translation" ) zapewne dołączy do obsady komedii "Synergy". Obraz ten opowie o losach pracownika reklamy, który musi zmagać się z kłopotami rodzinnymi i zawodowymi. Główną rolę w projekcie zagra Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ).

 • Alicia Keys w "Niani z Nowego Jorku"

  Wokalistka Alicia Keys została wybrana przez parę reżyserów Shari Springer Bermana i Roberta Pulciniego do roli w kinowej adaptacji bestselleru "Niania z Nowego Jorku". Keys wystąpi u boku Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" , 'Wyspa" ), która wcieli się w tytułową postać.

 • Alicia Keys w "Niani z Nowego Jorku"

  Wokalistka Alicia Keys została wybrana przez parę reżyserów Shari Springer Bermana i Roberta Pulciniego do roli w kinowej adaptacji bestselleru "Niania z Nowego Jorku". Keys wystąpi u boku Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" , 'Wyspa" ), która wcieli się w tytułową postać.

 • Oscary: Nowi członkowie Akademii

  Amerykańska Akademia Filmowa powiększyła się o kolejnych 127 osób. Wszystkie nazwiska nowo przyjętych członków Akademii ujawniono po raz pierwszy w historii. Na liście znalazły się takie aktorskie gwiazdy, jak Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" ), Viggo Mortensen ( "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ), Sean Penn ( "Rzeka tajemnic" ), Audrey Tautou ( "Amelia" ).

 • Al Pacino zagra Napoleona

  Al Pacino ( "Ludzie, ktorych znam" , "Bezsenność" ) zagra Napoleona Bonaparte w filmie zatytułowanym "The Monster of Longwood". Współautorem scenariusza, który jest adaptacją powieści Stationa Rabina, jest wybitny amerykański pisarz Paul Auster.

 • Najseksowniejsza w Hollywood!

  Mimo młodego wieku, jest już długo obecna w show biznesie, dlatego bez końca można dyskutować i spierać się, w którym filmie stworzyła swoją najwybitniejszą kreację. W poniedziałek, 22 listopada, Scarlett Johansson obchodzi 26. urodziny.

 • Uwodzicielska Helen Hunt

  Zdobywczyni Oscara Helen Hunt ( "Lepiej być nie może" , "Czego pragną kobiety" ) zagra główną rolę w filmie "A Good Woman". Będzie w nim sprytną uwodzicielką, która odbiera męża młodszej kobiecie, granej przez Scarlett Johansson ( "Ghost World" ). Za kamerą stanie Mike Barker, twórca filmów "Spisek doskonały" i "Zabić króla" .