• Informacje na temat:

  paul mccartney koncert w polsce

Artykuły na temat: paul mccartney koncert w polsce
 • Paul McCartney przed koncertem w Polsce. Co usłyszymy w Krakowie?

  Trzygodzinna podróż przez ostatnie pół wieku muzyki popularnej - tak zapowiada się poniedziałkowy (3 grudnia) koncert Paula McCartneya w Tauron Arenie Kraków.

 • Paul McCartney w Tauron Arenie Kraków: Zaręczyny na scenie

  Ada z Suwałk oraz para ze Słowacji poniedziałkowy (3 grudnia) wieczór w Tauron Arenie Kraków zapamiętają do końca życia. A razem z nimi pewnie zdecydowana większość z blisko 20 tysięcy fanów Paula McCartneya zgromadzonych w tym obiekcie.

 • Paul McCartney po raz pierwszy w Polsce!

  To może być rockowe wydarzenie roku - 22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi sir Paul McCartney, jeden z dwóch żyjących Beatlesów.

 • Polscy znajomi Paula McCartneya

  Paul McCartney wyznał w wywiadzie dla tygodnika "Wprost", że poznał w życiu wielu Polaków i zawsze chciał zagrać koncert w naszym kraju. Ostatecznie po kilkudziesięciu latach w końcu udało mu się(...). Pochodził z polskiej rodziny, z którą moja się przyjaźniła" - powiedział Paul McCartney w rozmowie z Piotrem Metzem opublikowanej w magazynie "Wprost". "W Liverpoolu mieszkało sporo Polaków, otaczano...

 • Paul McCartney powraca do Polski: Koncert w Krakowie

  ...3 grudnia w Tauron Arenie Kraków wystąpi Paul McCartney. Jeden z dwóch żyjących członków The Beatles promował będzie nowy album "Egypt Station".

 • Paul McCartney: Trasa po Europie rozpoczęta

  Sir Paul McCartney koncertem w Paryżu, który odbył się we wtorek, 25 marca, w Palais Omnisports, rozpoczął europejską część swej trasy koncertowej. Przyjęcie 15-tysięcznej francuskiej publiczności było bardzo gorące.

 • Paul McCartney: Oratorium w Łodzi i Warszawie

  Około 200 artystów weźmie udział w wykonaniu "Liverpool Oratorio", które w środę, 7 czerwca, odbędzie się w Kościele Ewangelicko-Augsburskim św. Mateusza w Łodzi. Dzień później podobny koncert odbędzie się w Akademii Muzycznej w Warszawie. Twórcami utworu są Paul McCartney, były członek zespołu The Beatles, i amerykański kompozytor Carl Davis.

 • Wielki koncert "One World: Together at Home". Muzycy podziękowali medykom

  Największe światowe gwiazdy zagrały koncert "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • Wielki koncert "One World: At Home" na rzecz walki z koronawirusem. Gdzie oglądać?

  ...z WHO zorganizuje koncert, podczas którego wystąpi wiele gwiazd światowej muzyki. Ze swoich domów zagrają m.in. Elton John , Paul McCartney, Billie Eilish ,  Andrea Bocelli , Chris Martin (Coldplay(...)Sobotni koncert "One World: Together At Home" (18 kwietnia) pomyślany jest jako wsparcie i podziękowanie dla służby zdrowia. Dotychczas w ramach współpracy zebrano już ponad 35 mln dolarów. Akcja...

 • Paul McCartney uczy się polskiego

  Przygotowując się do spotkania z polską publicznością, Paul McCartney bierze lekcje naszego ojczystego języka.