• Informacje na temat:

  paul mccartney stadion narodowy

Artykuły na temat: paul mccartney stadion narodowy
 • Paul McCartney w Tauron Arenie Kraków: Zaręczyny na scenie

  Ada z Suwałk oraz para ze Słowacji poniedziałkowy (3 grudnia) wieczór w Tauron Arenie Kraków zapamiętają do końca życia. A razem z nimi pewnie zdecydowana większość z blisko 20 tysięcy fanów Paula McCartneya zgromadzonych w tym obiekcie.

 • Król Paul Pierwszy

  ..."See You Next Time" - powiedział na koniec prawie trzygodzinnego koncertu w Warszawie sir Paul McCartney. Słynny Beatles na Stadionie Narodowym został przyjęty iście po królewsku.

 • Paul McCartney uczy się polskiego

  Przygotowując się do spotkania z polską publicznością, Paul McCartney bierze lekcje naszego ojczystego języka.

 • Polscy znajomi Paula McCartneya

  ..." - dodał. Paul McCartey zagra w Warszawie na Stadionie Narodowym w najbliższą sobotę 22 czerwca. Koncert odbędzie się w ramach tournee "Out There!".(...)Paul McCartney wyznał w wywiadzie dla tygodnika "Wprost", że poznał w życiu wielu Polaków i zawsze chciał zagrać koncert w naszym kraju. Ostatecznie po kilkudziesięciu latach w końcu udało mu się...

 • Paul McCartney po raz pierwszy w Polsce!

  To może być rockowe wydarzenie roku - 22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi sir Paul McCartney, jeden z dwóch żyjących Beatlesów.

 • Paul McCartney zaśpiewał ze swoim synem

  Kameralny koncert brytyjskiego wokalisty Jamesa McCartneya w Londynie zamienił się niespodziewanie w wieczór rodzinnego muzykowania. W trakcie występu piosenkarza wsparł jego ojciec - słynny eks-Beatles Paul McCartney.

 • Paul McCartney: Tak będzie w Warszawie

  Prawie 40 piosenek z przebogatego dorobku - tak wyglądają koncerty Paula McCartneya w ramach jego trasy "Out There! Tour". W jej ramach Beatles w sobotę (22 czerwca) wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 • Paul McCartney chce pobić kolejny rekord

  Nazwisko brytyjskiego muzyka Paula McCartneya już wkrótce może ponownie ozdobić karty Księgi Rekordów Guinnessa. Artysta wyraził zainteresowanie wzięciem udziału w próbie wykonania utworu muzycznego przez rekordową liczbę 2 tys. gitarzystów jednocześnie.

 • Rihanna, The Weeknd i Big Sean wystąpią w Polsce! Koncert na Stadionie Narodowym

  Entertainment Weekly) Rihanna i jej koledzy w Warszawie pojawią się 5 sierpnia 2016 roku i wystąpią na Stadionie Narodowym. Trasa koncertowa, która odbędzie się w 2016 roku, będzie promować ósmą(...) płytę trafi prawdopodobnie znana już fanom piosenka "FourFiveSeconds" z gościnnym udziałem Kanye i Paula McCartneya. Poznaliśmy też już utwory "Bitch Better Have My Money" i "American Oxygen...

 • W końcu w Polsce. W 2013 roku zagrali dla nas po raz pierwszy

  Polska na koncertowej mapie świata staje się coraz mniejszą białą plamą - w 2013 roku odwiedzili nas po raz pierwszy tacy artyści ze ścisłego topu, jak m.in. Paul McCartney, Beyonce, Blur czy Justin Bieber.