• Informacje na temat:

  paul mccartney z synem

Artykuły na temat: paul mccartney z synem
 • Synowie Johna Lennona i Paula McCartneya na jednym zdjęciu. Selfie podbija sieć

  Selfie wykonane przez Sean Ono Lennona prezentuje go z Jamesem McCartneyem , jedynym synem Paula i Lindy McCartneyów . Sean Ono to oczywiście syn nieżyjącego już Johna Lennona i Yoko Ono . John i Paul tworzyli jedną z najlepszych par kompozytorskich w historii muzyki, dzięki czemu The Beatles to do dziś dla wielu najlepszy zespół wszech czasów. Pod zdjęciem posypały się komentarze, że...

 • Paul McCartney zaśpiewał ze swoim synem

  Kameralny koncert brytyjskiego wokalisty Jamesa McCartneya w Londynie zamienił się niespodziewanie w wieczór rodzinnego muzykowania. W trakcie występu piosenkarza wsparł jego ojciec - słynny eks-Beatles Paul McCartney.

 • ​Ojciec Paula McCartneya chciał zmienić piosenkę Beatlesów

  Wszyscy znają refren słynnego przeboju Beatlesów "She Loves You - yeah, yeah, yeah". Niewiele brakowało, a brzmiałby on nieco inaczej. Zmianę proponował Paulowi McCartneyowi jego ojciec James "Jim" McCartney.

 • "Nowy" Paul McCartney

  ...14 października ukaże się nowy album sir Paula McCartneya. Wydawnictwo "New" promuje singel pod tym samym tytułem.

 • Syn McCartneya debiutuje

  James McCartney, jedyny syn Beatlesa, pod koniec września zadebiutuje EP-ką "Available Light".

 • Paul McCartney znów będzie dziadkiem?

  Nareszcie Sir Paul McCartney (64 l.) otrzyma dobrą wiadomość. Po ostatnich problemach osobistych (rozstanie z żoną Heather Mills) byłego muzyka The Beatles pocieszy zapewne informacja, że jego córka Stella (35 l.) spodziewa się drugiego dziecka.

 • Paul McCartney: Piosenka na urodziny

  Dzieci i wnuki Paula McCartney'a nagrały swoją wersję słynnego przeboju "When I'm 64" The Beatles z okazji właśnie 64. urodzin sir Paula, przypadających w niedzielę, 18 czerwca... Utwór został nagrany w słynnym studiu Abbey Road w Londynie z pomocą Gilesa, syna sir George'a Martina, legendarnego producenta Beatlesów.

 • Julian Lennon kontra Paul McCartney

  Julian Lennon, starszy syn Johna Lennona ze związku z Cynthią Powell, zrobił coś, co na pewno się nie spodoba koledze jego ojca, sir Paulowi McCartney'owi. Julian nagrał własną wersję beatlesowskiego klasyka "When I'm 64" z myślą o reklamie telewizyjnej, pomimo tego, że były basista The Beatles publicznie wyrażał dezaprobatę dla wykorzystywania kompozycji zespołu do celów komercyjnych.

 • Paul McCartney: George Martin był dla mnie jak drugi ojciec

  Po śmierci producenta sir George'a Martina poruszający wpis o "piątym Beatlesie" opublikował Paul McCartney.

 • Paul McCartney z gwiazdami (teledysk "Queenie Eye")

  Kilkanaście gwiazd ze świata filmu i muzyki wzięło udział w teledysku "Queenie Eye" z właśnie wydanej płyty Paula McCartneya - "New".