• Informacje na temat:

  paul mccartney żona

Artykuły na temat: paul mccartney żona
 • Henry McCullough nie żyje. Paul McCartney wspomina przyjaciela

  W wieku 72 lat zmarł irlandzki gitarzysta Henry McCullough, w latach 70. muzyk wspierającej Paula McCartneya grupy Wings.

 • Paul McCartney zamroził konto żony

  Paul McCartney zablokował Heather Mills dostęp do wspólnego konta bankowego. Artysta obawia się, że wciąż jeszcze obecna żona "zrujnuje go".

 • Christina Applegate: Pocałowałam Paula McCartneya

  Christina Applegate przyznała, że zaskoczyła kiedyś Paula McCartneya, kradnąc mu pocałunek na oczach jego żony.

 • Paul McCartney wkrótce dziadkiem

  Stella McCartney, córka byłego Beatlesa Paula, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Wnuk lub wnuczka sir Paula ma przyjść na świat na początku 2005 roku.

 • Paul McCartney: Nagrania we wrześniu

  Sir Paul McCartney zamierza wejść do studia nagraniowego we wrześniu i zacząć rejestrować piosenki na swoją kolejną płytę studyjną, następczynię bardzo dobrze przyjętej "Driving Rain". Bardzo zależy mu na tym, aby ukończyć sesję nagraniową przed narodzinami jego dziecka.

 • Paul McCartney zbyt dumny?

  Paul McCartney nie miał pojęcia, iż jest kandydatem do otrzymania tegorocznej nagrody Brytyjskiego Przemysłu Muzycznego w uznaniu za całokształt twórczości. Z tego powodu wcześniej publicznie oświadczył, że nie ma zamiaru pojawić się na uroczystości ich wręczenia.

 • Około pół miliona fanów oglądało koncert Paula McCartney'a w Rzymie. Występ odbył się w niedzielę, 11 maja, przez Koloseum. Dzień wcześniej artysta zagrał wewnątrz zabytkowych murów koncert charytatywny. W jednym z wywiadów, których udzielił we Włoszech, McCartney dał do zrozumienia, że myśli o nagraniu następnej płyty.

 • Paul McCartney oświadczył się!

  Sir Paul McCartney oświadczył się Heather Mills! Legendarny muzyk poprosił swoją towarzyszkę życia o rękę tydzień temu, podczas wakacji w Malibu, w Kalifornii. Informacją tą podzielił się z przyjaciółmi w czasie przyjęcia, wydanego w minioną sobotę, 7 lipca, w swojej londyńskiej posiadłości.

 • Paul McCartney: Piosenka o rozstaniu

  Fani Paula McCartney'a są przekonani, że utwór "Friends To Go" z płyty "Chaos And Creation In The Backyard" (2005) zapowiada rozstanie byłego Beatlesa z żoną Heather Mills. O rozpadzie trwającego blisko cztery lata małżeństwa oficjalnie poinformowano w połowie maja.

 • Paul McCartney: Szybki rozwód?

  ...45 milionów dolarów - to oferta Paula McCartney'a (64 l.) dla żony Heather Mills (38 l.) za szybki rozwód. Był Beatles w zamian domaga się zgody na to, żeby ich wspólna córka, 2-letnia Beatrice, zamieszkała u niego. Przypomnijmy, że wcześniej pojawiały się informacje, że żona Sir Paula może otrzymać nawet blisko połowę wycenianego na ponad 800 milionów funtów!