• Informacje na temat:

  paul nicholas zdjęcia

Artykuły na temat: paul nicholas zdjęcia
 • Nowości HBO GO 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #10

  ...bieżąco aktualizowany (daty, zwiastuny, zapowiedzi, obsada, zdjęcia). Opisy seriali, jakie miały swoją premierę lub zadebiutują w kolejnych miesiącach, znajdują się tutaj: styczeń , luty(...)" z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który prowadzi wojnę z wpływowym finansistą (Damian Lewis). Pierwszy odcinek zostanie udostępniony przedpremierowo 3 maja ; odc. drugi...

 • Serialowy przewodnik

  .... Napastnikiem okazuje się Leszek Wawrzyniak. Mężczyzna wyrywa jej torebkę, w której znajduje się próbka leku. Paula rodzi dziecko, ale jej stan wciąż jest poważny. Hana, aby zahamować krwotok, przeprowadza(...) ukrywają przed Bodenem, że środki przeciwbólowe, które zginęły z karetki, przekazały Severide’owi. "Homeland" odc.10 Abu Nazir, który wziął Carrie na zakładniczkę, żąda, by Nicholas Brody zdobył...

 • Wiosenne nowości 2011!

  ...panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. - W świecie sagi gra o tron jest walką na śmierć i życie. Nie ma w niej miejsca na honor i litość - tłumaczy Martin. Zdjęcia były realizowane w Paint Hall(...). Jej zaangażowanie i wyniki docenia szefowa dr Kate Murphey (Jeri Ryan), natomiast detektyw Peter Dunlop (Nicholas Bishop) pomaga jej łapać sprawców morderstw. "Breaking Bad" Premiera 22 marca...

 • Twarda pani doktor pokazuje ludzką twarz

  ..."miękła". Jej "łóżkowe" maniery nieco się poprawiły. Widać było, że jej związek z Cooperem (Paul Anderson) wkracza w bardziej intymną fazę. Wydaje mi się, że szczęście w życiu i udana relacja z partnerem(...) - przyp. tłum.) odcinku "Blind Love" dramat znów powrócił na plan pierwszy: napastnik, który zaatakował Charlotte, Lee Henry (Nicholas Brendan), trafił do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami. To...

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • Arsene Lupin powróci!

  Romain Duris ( "Smak życia" ) i Kristin Scott Thomas ( "Gosford Park" ) wystąpią w nowej wersji przygód wlamywacza-dżentelmena. Film wyreżyseruje Jean-Paul Salome, twórca "Belfegora - upiora Luwru" . Zdjęcia ruszą za trzy miesiące.

 • Współcześni mężczyźni: Żigolak, hedonista, fanatyk

  Aż dziewięć filmów trafi na ekrany polskich kin w piątek, 9 maja. Wśród nich widowiskowa "Transcendencja", komedie "Casanova po przejściach" i "Sąsiedzi", biograficzny "Seks, narkotyki i podatki" oraz "Powstanie Warszawskie" - pierwszy w dziejach kina dramat wojenny non-fiction .

 • "Magnitude 9": Nowa produkcja Alvernia Studios

  Stanisław Tyczyński i Brett Ratner podjęli współpracę przy produkcji filmu "Magnitude 9" w reżyserii i według scenariusza Agnieszki Vosloo.

 • Polskie kino stawia na koprodukcje

  Harvey Keitel, Susan Sarandon, Richard Gere, Sigourney Weaver - m.in. ci aktorzy pojawią się w międzynarodowych produkcjach, współtworzonych przez polskie studia filmowe. Jednym z takich filmów będzie "Kongres" Ariego Folmana, adaptacja utworu Stanisława Lema.

 • Oscary 2014: Poznaliśmy nominacje

  Filmy "American Hustle" Davida O. Russella i "Grawitacja" Alfonso Cuarona otrzymały najwięcej, aż 10 nominacji do Oscarów. 9 szans na statuetki Akademii ma również "Zniewolony. 12 Years of Slave" Steve'a McQueena.