• Informacje na temat:

  paul rudd zdjęcia

Artykuły na temat: paul rudd zdjęcia
 • Nowości Disney+ 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #8

  ..., Natalie Portman, Tom Hiddleston, Samuel L Jackson, Jeffrey Wright, Paul Rudd. Premiera: 2021 rok . Serial o przygodach Cassiana Andora i K-2SO Diego Luna i Alan Tudyk powrócą w serialu (prequelu(...)"). Jak przypuszczają fani, ma on wcielić się w Isaiaha Bradleya. Zdjęcia do produkcji trwają obecnie w Atlancie. Aktualizacja #2 [14 lutego]: Zaledwie dzień po tym, jak media obiegła informacja...

 • Komediowa Sigourney Weaver

  Sigourney Weaver, bohaterka filmów z serii "Obcy" oraz produkcji "Wielki podryw" i "Pracująca dziewczyna" , wystąpi w komedii "Accidental Baby". Zdjęcia ruszają latem tego roku.

 • Będzie "Star Trek 2"

  "Zdjęcia rozpoczną się w styczniu" - mówi o sequelu "Star Treka" jedna z jego gwiazd, Bruce Greenwood. Ta wypowiedź potwierdza wcześniejsze doniesienia o tym, że jeszcze co najmniej raz zobaczymy załogę statku Enterprise.

 • Wenecja: Wielki powrót Ala Pacino

  Każdego roku na weneckim festiwalu jedna z gwiazd szerokiego ekranu gości na czerwonym dywanie więcej niż zaledwie raz. Dwa lata temu królową Lido di Venezia była Jessica Chastain, w zeszłym roku owacje zbierał multi-utalentowany James Franco (który swoją drogą i w tym roku przyjedzie do Wenecji zaprezentować najnowszy film). 71. edycja festiwalu niezaprzeczalnie należy jednak do Ala Pacino.

 • Sportsmeni, cynicy i ciepłe kluchy

  "Skąd wiesz?" ("How Do You Know?"), reż. James L. Brooks, USA 2011, dystrybutor: UIP, premiera kinowa 11 marca 2011 roku.