• Informacje na temat:

  paul simon piosenkarz

Artykuły na temat: paul simon piosenkarz
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Aż 35 lat trwała wojna Paula Simona, połowy legendarnego duetu Simon & Garfunkel, z Martinem Carthym, angielskim piosenkarzem folkowym. Spór dotyczył słynnej kompozycji "Scarborough Fair", znanej m.in. ze ścieżki dźwiękowej filmu "Absolwent". Carthy utrzymywał, że to jego piosenka.

 • The Rolling Stones: Saksofonista zagra w Polsce

  Tim Ries, saksofonista i klawiszowiec grupy The Rolling Stones, wystąpi 17 czerwca w warszawskim klubie "Fabryka Trzciny". Koncert odbędzie się w przeddzień występu Stonesów na warszawskim Lotnisku Bemowo.

 • Legenda country Willie Nelson kończy 80 lat

  Amerykański piosenkarz country, aktor i działacz społeczny Willie Nelson we wtorek 30 kwietnia obchodzi 80. urodziny. Nelson wystąpił w ponad 30 filmach, nagrał ponad 80 płyt, od lat działa na rzecz wprowadzenia do użytku w USA biopaliw i legalizacji marihuany.

 • Muzyczni milionerzy. Lista!

  Światowy kryzys mocno dał się we znaki najbogatszym brytyjskim muzykom.

 • Elton John zarobił najwięcej

  W jeszcze jednym podsumowaniu roku 2004 na Wyspach Brytyjskich, Elton John okazał się najlepiej zarabiającym artystą. Na drugim miejscu listy znalazła się rodzina Osbourne'ów.

 • Wybierz debiutanta 2007!

  Postaw na ulubionego nowego wykonawcę zeszłego roku i zgarnij nagrody!

Wideo na temat: paul simon piosenkarz
 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...