• Informacje na temat:

  paul walker dziewczyna

Artykuły na temat: paul walker dziewczyna
 • Córka zmarłego Paula Walkera opublikowała ich wspólne nagranie

  Meadow Walker opublikowała w sieci wzruszające nagranie. Córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera podzieliła się prywatnym filmikiem z jej ojcem w roli głównej. "Nigdy nie sądziłam, że się tym podzielę" - napisała.

 • Córka Paula Walkera przeszła metamorfozę

  Meadow Rain Walker, córka tragicznie zmarłego Paula Walkera, niedawno skończyła 21 lat. Dziewczyna od pewnego czasu rozwija karierę na Instagramie. Tam śledzą ją już blisko 2 miliony osób. Meadow w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę.

 • Paul Walker zapisał cały majątek córce

  Majątek Paula Walkera, który zginął pod koniec ubiegłego roku w wypadku samochodowym, otrzyma zgodnie z wolą aktora jego córka, Meadow - poinformowały portale "TMZ.com" i "People.com", które uzyskały wgląd do testamentu artysty.

 • Paul Walker nie żyje!

  Amerykański aktor Paul Walker, znany głównie z serii filmów "Szybcy i wściekli", zginął w sobotę, 30 listopada, w wypadku drogowym na północ od Los Angeles. Miał 40 lat. O śmierci aktora poinformował portal tmz.com, powołując się na policję.

 • Paul Walker nurkuje

  Paul Walker ( "Prześladowca" , "Za szybcy, za wściekli" ) zgodził się zagrać główną rolę w przygodowym widowisku "Into the Blue". Ma to być opowieść o grupie nurków, którzy podczas zanurzenia znajdują wrak zatopionego statku z cennym i zarazem nielegalnym ładunkiem na pokładzie. Wkrótce przypadkowi odkrywcy będą musieli stawić czoła potężnemu handlarzowi narkotyków.

 • 2013: Rok pożegnań

  Paul Walker, James Gandolfini, Nagisa Oshima, Patrice Chéreau, Lucyna Winnicka - w 2013 roku musieliśmy pożegnać wiele gwiazd światowego kina.

 • Za szybcy, za wściekli... dla konkurencji

  Sensacyjny film "Za szybcy, za wściekli" w reżyserii Johna Singletona był w miniony weekend najchętniej oglądanym przez Amerykanów obrazem. Ciąg dalszy przygód granego przez Paula Walkera głównego bohatera "Szybkich i wściekłych" przyniósł od piątku do niedzieli (6-8 czerwca) wpływy w wysokości około 52,1 miliona dolarów. Rewelacja minionego tygodnia, disney'owska animacja "Gdzie jest Nemo...

 • "Śmiech, który przezwycięża strach"

  Jak wieść gminna głosi wszystko zaczęło się pod koniec 1978 roku lub na początku 1979, kiedy to Jeremy "Jaz" Coleman udał się do biura pośrednictwa pracy i tam spotkał swego kolegę, z którym zaczął rozmawiać o swoich muzycznych aspiracjach. Kolega ów powiedział, że zna kogoś, kto myśli podobnie i krótko później Jaz poznał perkusistę Paula Fergusona.

 • Selma Blair w "Supermanie"?

  Selma Blair ( "Legalna blondynka" , "Męska rzecz" , "Ostrożnie z dziewczynami" ) zdradziła niedawno, że jest jedną najpoważniejszych kandydatek do roli Lois Lane, głównej bohaterki piątego "Supermana" . Aktorka podzieliła się tą informacją z uczestnikami niedawnego amerykańskiego konwentu miłośników grozy o nazwie Fangora. Nowy film o Człowieku ze Stali nadal znajduje się jednak we wczesnej...

 • Czego Polacy słuchali w stacjach radiowych w 2016 roku?

  ...- "If I Were Sorry" 15. Alan Walker - "Faded" 16. Sylwia Grzeszczak - "Tamta dziewczyna" 17. Justin Timberlake - "Can't Stop the Feeling! (Original Song From Dreamworks Animation's 'Trolls')" 18(...) - "Tamta dziewczyna", na 29. Monika Lewczuk - "Ty i ja", na 32. Ania Dąbrowska - "W głowie", na 37. Grzegorz Hyży - "Pod wiatr", na 41. Margaret - "Cool Me Down", na 43. Ewa Farna - "Na ostrzu", na...