• Informacje na temat:

  paula grecja

Artykuły na temat: paula grecja
 • Ilona Felicjańska stara się o dziecko? "W grę wchodzi tylko poczęcie metodą naturalną"

  Kilka miesięcy po zaręczynach Ilona Felicjańska (44 l.) i jej narzeczony mają pewność, że są dla siebie stworzeni. I bardzo pragną zostać rodzicami! Znajoma byłej modelki zdradza, że w grę wchodzi tylko naturalna metoda, wykluczone jest in vitro.

 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  ...podczas wywiadu. Zależy nam z mężem, żeby widziała, jak pracujemy. Często też przebywa ze swoją 23-letnią siostrą, z którą ma świetny kontakt. Paula pracuje w gabinecie kosmetycznym, studiuje(...) starszą siostrę. Paula mieszka blisko nas, często też w weekendy pomieszkuje u nas wraz ze swoim psem. Uwielbiamy te chwile, kiedy wszyscy jesteśmy razem. Skąd pochodzi imię Alikia Ilia? Z Grecji...

 • Polska w finale Eurowizji!

  Donatan i Cleo awansowali z piosenką "My Słowianie" do sobotniego (10 maja) finału Konkursu Piosenki Eurowizji!

 • Odnowione SBB

  Słynne śląskie trio SBB obecnie występuje w nowym zestawieniu - za perkusją Paula Wertico zmienił Węgier Gabora Nemeth. W ostatnim czasie na koncertach Amerykanina zastępował Ireneusz Głyk.

 • Wygraj płyty w INTERIA.PL!

  Da Luxe, Homo Twist, Tomasz Stańko, Sergio Mendes, Skye - to wykonawcy, których płyty możecie obecnie wygrać w konkursach portalu INTERA.PL. To nie jest bynajmniej pełna lista, gdyż znajdują się niej także taneczne, pełne przebojów składanki "Bravo Hits na wiosnę" i "Broken Dreams 2". INTERIA.PL jest medialnym patronem tych płyt.

 • Goście 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

  T-Mobile Nowe Horyzonty to nie tylko seanse filmowe, lecz również spotkania z festiwalowymi gośćmi po projekcjach oraz w ramach Gazeta Cafe. Do Wrocławia przyjedzie kilkudziesięciu filmowców z całego świata.

 • "Życie Adeli" otworzyło 13. TNH

  Projekcją filmu "Życie Adeli - Rozdział 1 i 2" w reż. Abdellatifa Kechiche'a rozpoczął się w czwartek, 18 lipca, we Wrocławiu 13. festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty. Podczas imprezy zostanie pokazanych ponad 350 filmów, z czego ponad 140 po raz pierwszy w Polsce.

 • Zachwyty i protesty. Ruszają Nowe Horyzonty

  Laureat Złotej Palmy w Cannes reżyser Abdellatif Kechiche i muzyk Mike Patton z grupą Tomahawk będą wśród gości 13. festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, który w czwartek rozpoczyna się we Wrocławiu. To największe wydarzenie filmowe w Polsce - zapowiedzieli organizatorzy.

 • Eurowizja 2010: Zwycięstwo 19-latki z Niemiec

  Za nami 55. Konkurs Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem zwycięzcą okazała się być 19-letnia maturzystka z Hanoweru, Lena Meyer-Landrut z piosenką "Satellite". A nam Polakom pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku w koncercie finałowym będziemy mogli kibicować piosence reprezentującej nasz kraj.

 • 54 kandydatów z zagranicy do Oscara

  Rekordowa ilość produkcji będzie walczyła o przyszłorocznego Oscara w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny". Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej ogłosił w poniedziałek, 2 grudnia, że ostatecznie przyjęto do rywalizacji obrazy z 54 krajów. Tym samym został pobity rekord z 2002 roku, kiedy w tej kategorii dopuszczono do walki o oscarowe nominacje przedstawicieli 51 krajów.