• Informacje na temat:

  paula i mąż

Artykuły na temat: paula i mąż
 • Ilona Felicjańska i Paul Montana rozstali się?! Szokujące wieści

  Wygląda na to, że Ilona Felicjańska (47 l.) i Paul Montania (53 l.) nie są już razem. Mąż byłej modelki zamieścił w sieci niepokojący wpis, który wprost sugeruje rozstanie.

 • Lynsey De Paul nie żyje

  W wieku 64 lat zmarła brytyjska wokalistka i kompozytorka Lynsey De Paul. W 1977 roku zajęła 2. miejsce na Eurowizji.

 • Paul Montana pokazał półnagie zdjęcie Ilony Felicjańskiej! Szok

  Związek Paula Montany (50 l.) i Ilony Felicjańskiej (46 l.) wyróżnia się na tle innych relacji. Para w nietypowy sposób wyznaje sobie miłość i zazwyczaj towarzyszy temu jakiś skandal. Nie inaczej było tym razem. Mąż byłej już modelki opublikował w sieci intymną fotkę celebrytki!

 • Auster w Krakowie: Filmowcem zostałem przez przypadek

  Czołowy amerykański pisarz Paul Auster, współreżyser głośnego "Dymu", powiedział polskim czytelnikom, że o jego karierze w filmie zdecydował przypadek. Słynny nowojorczyk jest gościem trwającego w Krakowie Festiwalu Conrada.

 • Paula Jagodzińska wspomina swój ślub. Wesele było nietypowe...

  Paula Jagodzińska postanowiła trochę powspominać. We wpisie w mediach społecznościowych ujawniła, jak wyglądało jej wesele. Okazuje się, że nie było typowe.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Ilona Felicjańska wyszła za mąż! Zmieniła też nazwisko!

  A jednak! W końcu doszło do zapowiadanego od dawna ślubu Ilony Felicjańskiej (45 l.) i jej partnera, Paula Montany!

 • "Ze wszystkich sił" : Ironmen w Nicei

  "Ze wszystkich sił" to wzruszająca, acz przewidywalna do bólu opowiastka o sile charakteru i budowaniu więzi między ojcem a niepełnosprawnym synem, poprzez wspólny start w triathlonie.

 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  ...podczas wywiadu. Zależy nam z mężem, żeby widziała, jak pracujemy. Często też przebywa ze swoją 23-letnią siostrą, z którą ma świetny kontakt. Paula pracuje w gabinecie kosmetycznym, studiuje(...) starszą siostrę. Paula mieszka blisko nas, często też w weekendy pomieszkuje u nas wraz ze swoim psem. Uwielbiamy te chwile, kiedy wszyscy jesteśmy razem. Skąd pochodzi imię Alikia Ilia? Z Grecji...

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

Zdjęcia na temat: paula i mąż
Wideo na temat: paula i mąż
 • Susan kontra Paul

  Poprzedni odcinek miał emisję 6 marca. Tym co zdążyli już zapomnieć przypominamy: Beth Young popełniła samobójstwo, wcześniej podpisując deklarację dawcy organów. Po jej śmierci nerka zmarłej może iść prosto do potrzebującej jej bardzo Susan, ale na drodze staje mąż denatki - Paul Young.

Dyskusje na temat: paula i mąż
 • Re: Małgorzata Pieczyńska była nastolatką, gdy po raz pierwszy wyszła za mąż!

  Co to jest "rowa" i jak to się odmienia przez przypadki w nowym słowniku języka wolskiego?

 • Re: "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska rezygnuje z roli w serialu TVP. Wiemy, dlaczego!

  Nie do wiary,bo ja myślałam, że Zborowski to taki przykladny mąż i ojciec !

 • Re: "Na dobre i na złe": Serce Krzysztofa przestanie bić

  Przecież to nie Radwan tylko ten jej mąż zmasakrowany :D

 • Re: Kołysanka

  zabiegu występują komplikacje... Elżbieta dopytuje lekarzy, czy po operacji jej mąż będzie sprawny seksualnie. Włodek wyznaje, że żona nie daje mu chwili wytchnienia, kochali się nawet na huśtawce, co zakończyło się wypadkiem. To zwierzenie rozbudza wyobraźnię Adama. W pokoju lekarskim zaczyna całować Dorotę. A po chwili dostaje pięścią w twarz od Marka... Paula zjawia się w szpitalu twierdząc, że

 • Re: Na dobre i na złe

  zabiegu występują komplikacje... Elżbieta dopytuje lekarzy, czy po operacji jej mąż będzie sprawny seksualnie. Włodek wyznaje, że żona nie daje mu chwili wytchnienia, kochali się nawet na huśtawce, co zakończyło się wypadkiem. To zwierzenie rozbudza wyobraźnię Adama. W pokoju lekarskim zaczyna całować Dorotę. A po chwili dostaje pięścią w twarz od Marka... Paula zjawia się w szpitalu twierdząc, że