• Informacje na temat:

  paula nowy teledysk

Artykuły na temat: paula nowy teledysk
 • ​Paula & Karol wracają (nowy teledysk "Rocky")

  Paula i Karol zaprezentowali teledysk "Rocky", który zapowiada ich nową płytę.

 • Hellyeah: Ostatnie dziecko Vinniego Paula. Zobacz teledysk "333"

  Vinniego Paula następca albumu "Unden!able" (2016 r.) miałby się ukazać latem w barwach Eleven Seven Music Group. Teledysk do utworu "333" Hellyeah możecie zobaczyć poniżej:(...) sposób przypomnieć wszystkim fanom metalu, że bez względu na wszystko, zawsze jest dla nich miejsce w ogólnoświatowej metalowej społeczności" - dodał były wokalista Mudvayne . Nowy, szósty...

 • Paula Tumala w nowym klipie MOKA (teledysk "Pinky Lips")

  MOKA to nowy projekt muzyczny, za którym stoi polski producent, kompozytor, wokalista oraz remikser Łukasz Sienicki. W jego najnowszym teledysku do utworu "Pinky Lips" wystąpiła znana z klipów Donatana Słowianka, Paula Tumala.

 • The Beatles: 50 lat "Abbey Road". Nowy teledysk "Here Comes the Sun"

  Z okazji 50-lecia albumu "Abbey Road" ukazał się nowy teledysk grupy The Beatles. Wideo powstało do utworu "Here Comes the Sun". Premierę zapowiedziano na czwartek 26 września, dokładnie pół wieku od premiery wspomnianej płyty.

 • Edward Hulewicz: Zobacz taneczny teledysk "Salsa corazon"

  Do sieci trafił nowy teledysk 81-letniego wokalisty Edwarda Hulewicza, który ostatnio przypomniał się występem w "Sanatorium miłości". Gwiazdor lat 70. prezentuje teraz taneczną piosenkę "Salsa corazon".

 • Cleo: Najseksowniejszy teledysk tego roku? ("Pali się!")

  W sieci pojawił się nowy klip Cleo do utworu "Pali się!", który promuje solową płytę wokalistki "Bastet".

 • Sean Paul we wrześniu

  Nowy album Seana Paula, gwiazdy muzyki dance hall, ukaże się pod koniec września. Płyta nosi tytuł "The Trinity", a promuje ją singel "We Be Burnin'".

 • Paul Van Dyk: Klubowy hymn wolności

  ...koncertu Bon Jovi. Amerykańska grupa wykona swój nowy singel "We Weren't Born To Follow" ( zobacz teledysk ). Utwór Van Dyka, już ochrzczony mianem "hymnu wolności", zabrzmi ok. godz. 20.40, w finałowej(...) uroczystość ma również znaczenie osobiste. Dorastał on bowiem w Berlinie Wschodnim i wyemigrował do RFN tuż przed zburzeniem muru berlińskiego. Zobacz teledyski Paula Van Dyka na stronach INTERIA.PL.

 • Dlaczego hipsterzy nie klękają przed Paulem Simonem?

  Lista osiągnięć kończącego w czwartek (13 października) okrągłe 70 lat Paula Simona jest imponująca i obejmuje m.in. 12 nagród Grammy, nagrodę im. Gershwinów Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych (pierwszy laureat) czy obecność na liście 100 osób, które wpłynęły na kształt świata (magazyn "Time", 2006 r.). Do tego masa platynowych i złotych płyt, peany krytyki i uznawany za przełomowy album...

 • Pulp a la Kurt Cobain i Paul McCartney

  Już niedługo do stacji telewizyjnych trafi nowy teledysk angielskiej formacji Pulp, towarzyszący piosence "Bad Cover Vesion". W wideoklipie, który jest parodią nagrań typu "We Are The Children", muzycy ucharakteryzowali się na podobieństwo m.in. Kurta Cobaina i Paula McCartney'a.