• Informacje na temat:

  paula piosenkarka

Artykuły na temat: paula piosenkarka
 • Marcin Gortat i Paula Tumala są parą?! Te zdjęcia są bardzo wymowne!

  ...szukają drugiej połówki. Jednak piosenkarka szybko zdementowała te plotki. Teraz to Marcin Gortat opublikował zdjęcie, na którym pozuje z jedną ze Słowianek Donatana. Koszykarz nie mógł powstrzymać zachwytu nad urodą i seksapilem Pauli Tumali. Pod zdjęciem napisał również, że cieszy się, że ma ją obok siebie. Z kolei Paula opublikowała na swoim Instagramie fotkę z meczu, w którym grał Marcin...

 • Jest pierwszy zwiastun "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona

  Wytwórnia Warner Bros zaprezentowała pierwszy zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona "Inherent Vice". W ekranizacji powieści "Wada ukryta" Thomasa Pynchona zobaczymy Joaquina Phoenixa, Josha Brolina i Reese Witherspoon.

 • Paula chce wstąpić do SLD?!

  Paula Marciniak wyznała, że myśli o karierze w... polityce. "Kręci mnie władza i możliwość zmieniania rzeczywistości" - oświadczyła gwiazdka.

 • Kanye West i Paul McCartney w nowym singlu Rihanny!

  Rihanna z rozmachem przypomniała o sobie piosenką "FourFiveSeconds", w której gościnnie wystąpili Paul McCartney i Kanye West.

 • Edyta Górniak: Informacje o śmierci Paula Walkera nie są prawdziwe!

  Kilka dni temu pisaliśmy, że tragiczna śmierć Paula Walkera wstrząsnęła naszą diwą. Edzia wysłała więc kondolencje do rodziny i przyjaciół aktora poprzez swojego Facebooka.  Śmierć gwiazdora jednak(...) się od strony silnika...Myślę, że dzisiejsze informacje o oficjalnym powodzie śmierci Paula nie są prawdziwymi" - kończy Edyta. Co o tym sądzicie? Myślicie, że faktycznie ktoś "pomógł" w śmierci...

 • "FourFiveSeconds": Opublikowano wspólny klip Rihanny, Paula McCartneya i Kanye Westa!

  W sieci pojawił się już czarno-biały teledysk "FourFiveSeconds" Rihanny, w którym gościnnie pojawili się Paul McCartney i Kanye West.

 • Paula Marciniak gwiazdą Bollywood?

  Paula Marciniak zamierza podbić nie tylko indyjskie kino, ale także tamtejszą scenę muzyczną. Ma jakiekolwiek szanse?

 • Legendy rocka kwiatkiem do kożucha popowych gwiazdek

  Artyści głównego nurtu odkryli znakomity sposób na podniesienie swojego prestiżu - zaproszenie do współpracy gwiazdy rocka. Istotą tej współpracy jest to, żeby rockman nic nie robił.

 • "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Paula z "rodzinki.pl", nagrywa swą debiutancką płytę i wierzy, że gdy album ukaże się na rynku, będzie o nim naprawdę bardzo głośno, zwłaszcza że wydać go ma zamiar firma fonograficzna należąca do... Kayah. Niestety, młodziutka gwiazdka wpadła w poważne tarapaty, a jej kariera zawisła na włosku!

 • Ofra Haza: Madonna Wschodu

  15 lat temu, 23 lutego 2000 roku zmarła Ofra Haza, izraelska piosenkarka nazywana "Madonną Wschodu".

Zdjęcia na temat: paula piosenkarka
Wideo na temat: paula piosenkarka
 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka

  dla piosenkarki była tragiczna śmierć jednego z jej ulubionych hollywoodzkich aktorów - Paula Walkera. "To był wstrząs ogromny dla mnie, jeden z największych, jaki przeżyłam w ostatnich latach, więc zajęło mi trochę czasu uporanie się w tym, ale pozwoliłam sobie na tę żałobę. Trzeba pozwolić sobie na nią, a nie przed nią uciekać" – mówi Edyta Górniak. Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że odsłaniając