• Informacje na temat:

  paula wywiad

Artykuły na temat: paula wywiad
 • "Wywiad z Bogiem" : Pogadanka

  ..."Wywiad z Bogiem" Perry'ego Langa to kolejny przedstawiciel fali filmów religijnych zapoczątkowanej przez trylogię "Bóg nie umarł". Niewierzących one raczej nie nawrócą, ale chyba nie taka jest ich rola. Najważniejszy jest w nich temat. Wykonanie stanowi kwestię drugorzędną - o czym i tym razem boleśnie przekonują się widzowie.

 • Paul Di'Anno: Bestia nadejdzie później

  Koncertowe DVD "The Beast Arises" Paula Di'Anno, byłego wokalisty Iron Maiden, ukaże się z trzytygodniowym poślizgiem.

 • Animacja na podstawie książki Paula McCartneya

  Napisana z myślą o dzieciach książka "High in the Clouds" Paula McCartneya zostanie zekranizowana. A były Beatles napisze muzykę do tego filmu.

 • Paul Di'Anno: Źle znoszę sławę

  W kwietniu 2003 roku po raz pierwszy do Polski zawitał Paul Di'Anno, wokalista, który kupił sobie miejsce na kartach historii heavy metalu śpiewając na dwóch pierwszych albumach Iron Maiden. W wywiadzie udzielonym INTERIA.PL przed koncertem w Krakowie, Paul zapewnił, że legendą się nie czuje, a bycie sławnym to dla niego dopust boży.

 • Paul Di'Anno: Bestia na Wschodzie

  Pokłosiem niedawnej wizyty w Polsce Paula Di'Anno, wokalisty, który zapisał się w annałach heavy metalu pierwszymi dwiema płytami nagranymi z Iron Maiden, będzie DVD. Nosi ono tytuł "The Beast In The East", a u nas ukaże się nakładem wytwórni Metal Mind Productions 1 sierpnia.

 • Cenzurują wywiad o Jacksonie?

  Czy stacja BBC wycięła kontrowersyjną wypowiedź Paula McCartney'a o Michaelu Jacksonie?

 • The Beatles: Kontrowersyjny wywiad

  Znaleziony w archiwach wywiad magazynu "Rolling Stone" z Johnem Lennonem zostanie wyemitowany w sobotę, 3 grudnia, w brytyjskim Radio 4. Nagrana z zastrzelonym w 1980 roku Beatlesem rozmowa może wywołać skandal - prognozują brytyjscy dziennikarze, którzy mieli okazję zapoznać się z jej fragmentami.

 • Ostatni wywiad Peaches Geldof: "Umrę jak moja matka"

  Zmarła w kwietniu córka Boba Geldofa - Peaches - przewidywała, że umrze tak jak jej matka - wynika z opublikowanego właśnie wywiadu, jaki z 25-latką przeprowadził tuż przed jej śmiercią pisarz William Todd Schultz. Mama Peaches Geldof - Paula Yates - przedawkowała narkotyki.

 • Yoko Ono obwinia Paula McCartneya o rozpad The Beatles

  Na światło dzienne wypłynął niepublikowany dotąd wywiad z Yoko Ono, żoną eks-Beatlesa, Johna Lennona. Z rozmowy wynika, że za rozpad The Beatles odpowiedzialny był... Paul McCartney.

 • Natalia Safran w hołdzie Paulowi Walkerowi (teledysk "All I Feel Is You")

  ...narodzone dziecko, podczas uderzenia huraganu Katrina w Nowym Orleanie w 2005 roku. W obsadzie filmu "Hours" u boku Paula Walkera znalazła się wokalistka i aktorka Natalia Safran, która ma w dorobku(...)" i teraz "Hours". Teledysk "All I Feel Is You" został ukończony w dzień przed tragicznym wypadkiem Paula Walkera, w którym aktor zginął. "To tak niesamowicie smutne, że nasze wideo stało się nagle...

Dyskusje na temat: paula wywiad
 • Re: 17 krótkich pytań do Paula Wesley'a.

  informacji na temat serialu. Czasami wejdę tylko tu, ale ostatnio żadnych rewelacji nie było. Jak już czytałaś ten wywiad to czemu sama go nie napisałaś inaczej i wstawiła. Chociaż sam nie wiem jak można napisać wywiad po swojemu. Przecież są sprecyzowane pytania i odpowiedzi. No chyba, że dziewczyna miała pozmieniać te pytania lub zmienić odpowiedź Paula :D Specjalnie poszukałem tego artykułu po