• Informacje na temat:

  paulina chrusciel

Artykuły na temat: paulina chrusciel
 • Paulina Chruściel: Głodna wyzwań

  Dla roli gotowa jestem na różne poświęcenia, ale jest coś, do czego nie umiem się zmusić – przyznaje Paulina Chruściel. – Nie lubię bywania na ściankach. Wolę chodzić na castingi - dodaje aktorka.

 • Paulina Chruściel "singielką"

  Paulina Chruściel dostała główną rolę w nowej telenoweli stacji TVN "Singielka". Jej bohaterka będzie rozpaczliwie poszukiwała wielkiej miłości...

 • Paulina Chruściel: Ślubu nie będzie

  Komedia Nikołaja Gogola "Ożenek" od 11 marca w Teatrze 6. piętro. Główną rolę w spektaklu kreuje znana z serialu "Singielka" Paulina Chruściel. Dlaczego aktorka nosi scenariusz z namalowanym serduszkiem? Jakie są jej doświadczenie ze swataniem?

 • Paulina Chruściel: Swatała i była swataną

  W "Ożenku", komedii Nikołaja Gogola, wystawianej na deskach Teatru 6. piętro, ważną rolę odgrywają intrygi swatów. Grająca w tej sztuce Paulina Chruściel przyznaje, że i w życiu prywatnym zgromadziła różne doświadczenia związane ze swataniem.

 • Paulina Chruściel: Singielka w "Ożenku"

  Paulina Chruściel zamierza wrócić do teatru. Zagra główną rolę w premierowym spektaklu Teatru 6. piętro "Ożenek" na podstawie sztuki Mikołaja Gogola. Partnerować jej będzie m.in. Michał Żebrowski, Anna Dereszowska i Cezary Pazura. Od jesieni będzie można ją też ponownie oglądać w roli Elki Kowalik w serialu TVN "Singielka".

 • Paulina Chruściel: Gdybym była singielką, to...

  ...- Odnalezienie się w lekkiej, komediowej formule jest dla mnie fantastycznym wyzwaniem i nowym spojrzeniem na moje aktorskie możliwości - cieszy się Paulina Chruściel, która na swoim koncie ma role w produkcjach "Na dobre i na złe" i "Linia życia". Młoda aktorka gra teraz Elkę, bohaterkę nowego komediowego serialu "Singielka".

 • Paulina Holtz w Leśnej Górze!

  Paulina Holtz, którą widzowie od 15 lat kojarzą z rolą Agnieszki Lubicz w "Klanie", wystąpi gościnnie w serialu "Na dobre i na złe". Aktorkę trudno będzie rozpoznać - jej bohaterka Matylda nosi perukę, która odróżnia ją od Agnieszki z "Klanu".

 • "Maria Matejko": Polsat pracuje nad nowym serialem

  ..."Maria Matejko" to nowy serial, nad którym pracuje Polsat - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Trafi on do ramówki w 2021 roku. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w czerwcu. W tytułową bohaterkę wcieli się gwiazda serialu TVN "Singielka" - Paulina Chruściel.

 • Kochanka z klasą

  Paulina Chruściel opowiada, co nowego wydarzy się w życiu Klary i zdradza swoje prywatne tajemnice.

 • "Śmierć i dziewczyna": Gwiazdy o pornografii w teatrze

  Znane z serialowych produkcji Paulina Chruściel oraz Julia Kamińska zabrały głos w sprawie spektaklu "Śmierć i dziewczyna" wystawionego w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

Zdjęcia na temat: paulina chrusciel
Wideo na temat: paulina chrusciel
Dyskusje na temat: paulina chrusciel