• Informacje na temat:

  paulina dziewczyna wolskiego

Artykuły na temat: paulina dziewczyna wolskiego
 • Przysługa

  Kulisy pracy funkcjonariuszy z Komendy Głównej Policji w Warszawie. Do zespołu komisarza Macieja Wolskiego (Marcin Bosak) trafia na staż absolwentka szkoły...

 • Twój ulubiony bohater "Nowej"

  Za nami już 10 odcinków serialu "Nowa" . Kto jest Waszym ulubionym bohaterem? Komisarz Maciek Wolski, inspektor Paulina Barska, a może aspirant Ada Mielcarz?

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...ujawni prawdę na temat domniemanego plagiatu. Szef ze spokojem informuje Nowaka, że już to zrobił. odc. 3345 Zdenerwowana Paulina zwierza się Ramonie - obawia się, że Jacek tak naprawdę widzi w niej(...) zmusza Szulców do znalezienia opiekunki dla syna. Monika poleca im Jowitę. Dziewczyna robi świetne wrażenie, ale Wojtek jest bardzo nieufny. Żaneta wpada w złość. odc. 2756 W klubie Izy zjawia się...

 • Czy zastąpi "Kryminalnych"?

  Niebawem będziemy świadkami tajemniczych zbrodni i skomplikowanych, wielowątkowych śledztw. Początkująca policjantka będzie musiała wywalczyć sobie miejsce w zgranym zespole. Oto nowy serial kryminalny "Nowa" .

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...nie może znaleźć syna. Klan odc. 3357 Rozgoryczona Paulina podejmuje decyzję. Zamierza, gdy tylko Jacek wróci z pracy, oświadczyć mu, że się wyprowadza. Na razie nie zamierza rezygnować z pracy, ale zamieszka u Ramony. Pierwsza miłość odc. 2744 Ktoś śledzi Artura i Natalię. Okazuje się, że to "Rudy" wynajął detektywa, który ma ustalić, z kim spotyka się jego była dziewczyna. Kulczycki...

 • Kto mężem Kożuchowskiej?

  Cały czas nie wiadomo, kto zagra postać prokuratora Błażeja Barskiego, byłego męża inspektor Pauliny Barskiej, bohaterki serialu "Nowa". Weźcie udział w naszej ankiecie, a może uda się Wam odgadnąć, który aktor wcieli się w męża Małgorzaty Kożuchowskiej.

 • Serialowy przewodnik

  ...i Wojtka, którzy się jej z ciekawością przysłuchują. odc. 1080 Janka nie przestaje flirtować z Wojtkiem. Mężczyzna nie potrafi zrozumieć, dlaczego unika zbliżeń. Gdy próbuje ją przycisnąć, dziewczyna(...) zaczyna utrudniać jej kontakty z Małgosią. Kasia i Dominik idą na koncert ulubionego zespołu. Niespodziewanie chłopaka zaczepia na ulicy atrakcyjna dziewczyna... "Barwy szczęścia" odc. 1162

 • Już dziś nowy serial policyjny!

  Tajemnicze zbrodnie i skomplikowane, wielowątkowe śledztwa. Początkująca policjantka musi wywalczyć sobie miejsce wśród wytrawnych dochodzeniowców. Młoda aktorka i gwiazdy w serialu kryminalnym "Nowa" .

 • Serialowy przewodnik

  ...dobrze płatną pracę w Instytucie Badawczym w Bieszczadach. Zarzycki wyraźnie jest chętny do wyjazdu na południe Polski i o wszystkim natychmiast informuje Natalię. Dziewczyna nie podziela entuzjazmu(...) upiera się, że jest z nim źle. Marcin w końcu opowiada Marzence o obawach przyjaciela. A dziewczyna proponuje ukochanemu, by zrezygnowali z hucznego wesela i wzięli kameralny ślub, nawet w szpitalu...

 • "Nowa": Nowy serial kryminalny TVP

  W Parku Skaryszewskim w zaspach śnieżnych znaleziono zwłoki młodej kobiety. Policja jest już na miejscu, razem z nią przyjechał patolog. Okazuje się, że kobieta została zgwałcona i brutalnie uduszona... To tylko jedna z wielu mrożących krew w żyłach scen, jakie już niedługo będziemy mogli oglądać w nowym serialu sensacyjno-obyczajowym TVP2 "Nowa".

Wideo na temat: paulina dziewczyna wolskiego
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.