• Informacje na temat:

  paulina grzelak stenka

Artykuły na temat: paulina grzelak stenka
 • Danuta Stenka: Jej bliscy się o nią martwią

  .... Bliscy gwiazdy- mąż Janusz Grzelak i córki, a zwłaszcza starsza z nich Paulina, która jest psychologiem - namówili ją na terapię. Leczenie przyniosło efekty - aktorka odzyskała siły i radość życia(...)Cierpienie, strach, rozpacz... Z takimi emocjami musiała zmagać się Danuta Stenka, grając w dramacie wojennym "Zgoda". W filmie opowiadającym o obozie pracy na Śląsku u schyłku II wojny światowej...

 • Danuta Stenka: Polska Meryl Streep

  Twierdzi, że w filmie nie zagrała jeszcze swojej życiowej roli. Wciąż na nią czeka. Nie boi się angażować w nowe przedsięwzięcia. Właśnie szykuje niespodziankę...

 • Danuta Stenka: Nici z wyjątkowego dnia

  To miał być wyjątkowy rok w rodzinnym życiu Danuty Stenki (58 l.). Jej starsza córka, Paulina (27 l.), po dwóch latach narzeczeństwa miała ślubować miłość przystojnemu brunetowi o imieniu Michał.

 • Danuta Stenka: Życie bez awantur

  Niegdyś nauczycielka języka rosyjskiego w wiejskiej szkole, dziś gwiazda filmu i sceny. Najlepsze role zaczęła dostawać po trzydziestce, bo jest jak wino, które z czasem nabiera mocy. Danuta Stenka (50 l.), z natury nieśmiała i wątpiąca w siebie, jest esencją dojrzałego piękna.

 • „Wojenne dziewczyny”: Danuta Stenka ma u swego boku idealnego partnera

  Danuta Stenka, czyli Jadwiga Szczęsna z serialu „Wojenne dziewczyny”, twierdzi, że jej małżeństwo z Januszem Grzelakiem zbudowane jest na solidnych, mocnych fundamentach. - Im jestem starsza, tym bardziej jestem szczęśliwa, że moim mężem jest... mój mąż – powiedziała niedawno w wywiadzie.

 • Danuta Stenka: Kochana kobieta rozkwita

  Przyzwyczaiła się już, że w jej rodzinie to ona robi karierę, a mąż zajmuje się domem. Jednak ustalone role ostatnio się odwróciły!

 • Danuta Stenka nie śpi po nocach. Córka będzie edukować w slumsach

  Danuta Stenka (54 l.) drży o bezpieczeństwo swojej córki Pauliny. Dziewczyna podjęła ryzykowną decyzję i znalazła się w niebezpiecznym zakątku świata.

 • Danuta Stenka pokonała depresję, bo czuwał nad nią Bóg? Kiedyś wstydziła się swojej wiary!

  Danuta Stenka (55 l.) długo zmagała się z chorobą jaką jest depresja. Na szczęście ukochany mężczyzna i wiara pomogły jej wyjść z tych problemów i na nowo cieszyć się życiem!

 • Danuta Stenka: Wszystko dla dzieci

  ..., by dała sobie pomóc - zdradza "Na żywo" przyjaciółka rodziny. Stenka ma bowiem za sobą bardzo trudny czas, kiedy zmagała się z ciężką depresją. To właśnie Paulina była jedną z pierwszych osób, które(...). Stenka jest z niej bardzo dumna. Cieszy się, że starsza córka już podąża swoją drogą. Kibicuje jej też w życiu prywatnym, bo Paulina jest szczęśliwie zakochana i planuje ślub. - Jej chłopak Mateusz...

 • Danuta Stenka o mężu: Szczeniak

  ...rzeczywiście Danusia jest mamą niedzielną" - przyznaje Grzelak. Role są u nich odwrócone. Gdy dzieci wracają ze szkoły, ona właśnie wychodzi do teatru na spektakl. Niestety, Stenka życie w ciągłym biegu(...) siebie, kompromisów, sztuki tolerancji. Dziś dają sobie dużo wolności. "Nikt nikogo nie sprawdza, do niczego nie zmusza. Nie ma pytań: Dlaczego dopiero wracasz?" - zdradza Danuta Stenka w wydanej...

Zdjęcia na temat: paulina grzelak stenka