• Informacje na temat:

  paulina kurzajewski

Artykuły na temat: paulina kurzajewski
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska przerywa milczenie na temat nowej miłości Macieja Kurzajewskiego!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (46 l.) i Maciej Kurzajewski (46 l.) rozwiedli się początkiem roku. Nadal pozostają jednak w przyjacielskich relacjach. W wywiadzie dla "Twojego Imperium” była żona prezentera sportowego, opowiedziała o nowej miłości Kurzajewskiego.

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  Oburza się na "Małych Gigantów", a przed laty sama prowadziła podobny program.

 • Kulisy rozwodu Kurzajewskich! Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyjawia, jak podzielili majątek!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) i Maciej Kurzajewski (47 l.) nie są już małżeństwem. Wspólnie zapewniają, że rozstali się z klasą. Teraz gadatliwa celebrytka postanowiła jednak ujawnić kolejne szczegóły ich rozwodu...

 • Kurzajewscy w "Pytaniu na śniadanie"

  W czwartek, 5 lutego w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" widzowie zobaczyli po raz pierwszy nową parę prowadzących: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i jej męża, Macieja Kurzajewskiego.

 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska podjęli zaskakującą decyzję! Trudno uwierzyć

  Maciej Kurzajewski (47 l.) i Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) rozwiedli się na początku roku. Wszystko jednak wskazuje na to, że wciąż mają ze sobą dobry kontakt. Jak dowiedział się tygodnik „Świat i ludzie” byli małżonkowie planują spędzić razem święta wielkanocne!

 • Kurzajewski: Tata "na etacie"

  Rusza ogólnopolska kampania społeczna "Etat Tata. Lubię to!", która ma podkreślić rolę ojca w życiu rodziny. W działania na rzecz tego projektu aktywnie włączył się Maciej Kurzajewski, który zdradził, gdzie leży klucz do rodzinnego szczęścia.

 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Czy dadzą sobie drugą szansę?

  Wiadomość o rozstaniu Macieja Kurzajewskiego (46 l.) i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej (46 l.) było wielkim zaskoczeniem dla ich fanów. Żona prezentera zabrała głos w tej sprawie i poinformowała, że główną przyczyną rozstania było znikome zainteresowanie Macieja jej osobą. Mimo wszystko spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia. Czy jest jeszcze szansa na ich pojednanie?

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma poważny problem! Obrzydliwe

  Wiadomość o rozwodzie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej (46 l.) i Macieja Kurzajewskiego (47 l.) zaskoczyła opinię publiczną. Nikt nie spodziewał się z ich strony takiego ruchu. Okazuje się, że jednak są osoby, które cieszą się z takiego obrotu sprawy. Chodzi oczywiście o męskie grono fanów Pauliny, którzy zaczęli zasypywać ją niemoralnymi propozycjami, a nawet fotkami!

 • Kurzajewscy: Święta na sportowo

  Paulina i Maciej Kurzajewscy zapowiadają, że ich tegoroczne święta niczym nie będą się różnić od tych z poprzednich lat. "Poczucie przynależności do rodziny" - to hasło, które dominuje w ich domu w tym czasie.

Zdjęcia na temat: paulina kurzajewski
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska z synem
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska z synem
Wideo na temat: paulina kurzajewski
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska broni swojego męża!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.) wyznała, że bardzo lubi opowiadać o swoim mężu - Macieju Kurzajewskim (42 l.). Dziennikarka jest z niego dumna. "To jest cudownie tworzyć dom dla kogoś, kto odnosi taki sukces. Mój mąż odniósł sukces jako ojciec, jako mąż, a później jako dziennikarz sportowy" - wyznała. Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznała również, że ona i Maciej nie zaszliby tak daleko bez

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska o akcji #metoo: Zaznałam mobbingu, przemocy i molestowania

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska wypowiedziała się na temat akcji #metoo. Dziennikarka zdobyła się na szczere wyznanie. - Zaznałam mobbingu, przemocy i molestowania - zdradziła. Jak sobie z tym poradziła? - Jestem bardzo silną osobowością, umiem się obronić i umiem też przywalić - stwierdziła. (x-news/przeAmbitni.pl)

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...