• Informacje na temat:

  paulina m wypadek

Artykuły na temat: paulina m wypadek
 • Paulina Gałązka: Nie będę posągiem

  ...2 września zobaczymy pierwszy odcinek „Dróg wolności”. Paulina Gałązka, która w serialu TVP gra jedną z głównych ról, opowiada o pracy na planie; zdradza, jak potoczą się losy jej bohaterki i tłumaczy, dlaczego uważa, ze kobietom teraz żyje się znacznie lepiej.

 • Paulina Biernat z "Tańca z Gwiazdami" doznała poważnej kontuzji

  Dwa tygodnie temu Paulina Biernat doznała kontuzji. Uraz okazał się na tyle poważny, że tancerka musi na pewien czas pożegnać się z tańcem.

 • "Kawa czy herbata?" w podróży

  Rozmawiają na każdy temat. Latem będą jeździć po Polsce. Nie straszna im zła pogoda ani zabójczo wczesna pora. Paulina Chylewska i Marek Zając to nieustraszony duet dziennikarski.

 • Ojciec Mateusz wśród... modelek

  Piękne dziewczyny, efektowne kreacje, pałacowe wnętrza i... krew. Wypadek czy zbrodnia? Ojciec Mateusz stanie wobec kolejnej zagadki. Powstaje ósma seria przygód detektywa w sutannie.

 • Sopot Top Of The Top 2013: Przeboje lata i minirecitale

  Edyta Górniak zaśpiewała "Nothing Else Matters" Metalliki, Enej i LemON dostali własne recitale, a Natalia Szroeder wystąpiła, mimo że kilka godzin wcześniej miała wypadek samochodowy.

 • Koncerty w ramach WOŚP

  Główny koncert XIV Finału w tym roku odbędzie się na Placu Defilad w Warszawie. Na scenie pojawią się m.in. Andrzej "Piasek" Piaseczny, Natalia Kukulska, Mieczysław Szcześniak oraz grupy Dżem, Mech, Pogodno, KSU, PIN, RAW, Wanda i Banda, Sex Bomba, Carrantuohill i Jary Band. Na krakowskim Rynku wystąpią natomiast: IRA, Patrycja Markowska, Mold, Skangur i Paulina Bisztyga. Z kolei w klubie "Loch...

 • Prezentacja wiosennej ramówki TVN

  ...serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym, w którym tajemniczy wypadek stawia przeciwko sobie najbliższe osoby - ojca i syna, którzy kochają tę samą kobietę. - Szok to za małe słowo, żeby opisać, co(...) Przemysław Kossakowski. Ponadto tej wiosny zespół "Dzień dobry TVN" wzbogacił się o nowych prowadzących, a są nimi Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

 • Marieta Żukowska: Jestem urodową histeryczką

  ...eterycznych. Z kolei pod oczy używam maści za 7 złotych z apteki. Czy uprawia pani jakąś aktywność fizyczną? - Tak, bardzo lubię biegać, jednak 1,5 roku temu miałam poważny wypadek i mogłam tylko się(...) - w zdrowym ciele, zdrowy duch. Z aktorką Marietą Żukowską rozmawiała Paulina Persa (PAP Life)

 • Tomasz Kowalski sparaliżowany. Przyjaciele z "Must Be The Music" pomagają ("Nie tracę wiary")

  ...jednak dowiedzieliśmy się, że nasz kolega, Tomek Kowalski, miał poważny wypadek, poczuliśmy, że musimy wykorzystać przekaz i siłę tego pięknego utworu, żeby wesprzeć go w dalszej walce o zdrowie(...) Szumlas i Jakub Zaborski, LemON, Paulina Sykut-Jeżyna, Kasia Moś, Iwona Kmiecik Anna Karwan i be.my. Zobacz teledysk "Sen" Tomasza Kowalskiego i FBB:

 • "Ojciec Mateusz" powróci wiosną

  ...wypadku zbiegł, a my zrobimy wszystko, by odnaleźć właściciela granatowego combi. Oczywiście z pomocą naszego kochanego księdza (Artur Żmijewski), który, jak wszyscy, bardzo przeżywa wypadek Emilki(...) kalorię. Dzięki temu ich relacje staną się wręcz przyjacielskie, a Nocul straci co najmniej kilka zbędnych kilogramów - śmieje się Paulina Chapko. I dodaje, że Karolinę Górską zaakceptują wreszcie...

Zdjęcia na temat: paulina m wypadek
Dyskusje na temat: paulina m wypadek
 • Re: "M jak miłość": Paulina chce zniszczyć Agnieszkę!

  niech obie te baby wjadą w kartony czy coś w tym stylu wypadek podczas transportu do sądu i obie panie giną niech wróci Mucha i Laura Samojłowicz to są ładne kobiety wywalić te brzydule i film będzie atrakcyjny

 • Re: "Przyjaciółki": Wypadek na planie 5. odcinka serialu

  Nowe Przyjaciółlki Odc Ewa (Anna Mucha) Lucyna (Klaudia Halejcio) Iwona (Anna Ilczuk) Klaudia (Aleksandra Hamkało) Agnieszka (Karolina Gorczyca) Iga (Agnieszka Więdłocha) Sylwia (Magdalena Różczka) Lucyna (Katarzyna Maciąg) Paulina (Monika Brodka)