• Informacje na temat:

  paulina mucha

Artykuły na temat: paulina mucha
 • Anna Mucha: Jurorka emocji

  Doświadczony juror Michał Piróg zapowiada , że Anna Mucha nie będzie miała w "You Can Dance - Po prostu tańcz" łatwego zadania. Sama zainteresowana przyznaje, że nie ma pojęcia o tanecznych technikach, ale to nie przeszkadza jej w ocenie pracy, wysiłku, czy charakteru uczestników 5. edycji tanecznego show.

 • Anna Mucha: Po domu w dresach

  Anna Mucha przyznaje, że jest modową ignorantką. "Na modzie może się nie znam, ale znam się na ludziach" - mówi aktorka. Gwiazda najwięcej pieniędzy inwestuje w buty, a prezenty przyjmuje w... karatach. "Jestem prostą, skromną kobietą" - żartuje.

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" poświęcony został największym przebojom Michaela Jacksona. Program rozpoczęła grupa VOLT, tańcząca do utworu "Thriller". Następnie Paulina Lenda - znana z ostatniej edycji "Mam talent" - wykonała utwór "Dirty Diana". W części konkursowej jako pierwsi wystąpili Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa. Zaprezentowali cha-chę, ale ich taniec nie porwał jurorów, którzy...

 • "YCD": Wielkie emocje w półfinale

  Półfinał piątej edycji tanecznego show dostarczył widzom wielu emocji. Pozostała czwórka tancerzy: Ilona, Paulina, Tomek i Kuba zmierzyli się w walce o miejsca w wielkim finale. Walka była ostra, a szansę na główną nagrodę otrzymali Kuba i Paulina.

 • Tajemnica zwycięzcy "YCD"

  Kuba Jóźwiak, który wygrał piątą edycję tanecznego show miał masę szczęścia! Tancerz zdobył 50,22% głosów, podczas gdy jego konkurentka, Paulina Figińska wywalczyła aż 49,78% smsów płynących od publiczności.

 • Wystartowała "Bitwa na głosy"

  Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Bitwy na głosy", w którym zaprezentowane zostały cztery pierwsze zespoły. Dowodzą nimi Mezo, siostry Natalia i Paulina Przybysz, Janusz Panasewicz oraz Edyta Górniak.

 • Foremniak odrzuciła rolę!

  Nie cichną spekulacje na temat tego, dlaczego Małgorzata Foremniak na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć do filmu "Och, Karol" zrezygnowała z roli. Stało się to, gdy dowiedziała się, że wystąpi w nim Anna Mucha?

 • Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

  ...uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile" - podsumowała. Śmierć aktora przeżyła też Anna Mucha. "Strasznie smutno Smutniej bez Ciebie" - napisała na Instagramie, dodając(...) i twój w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczęście...... Miła twoooj Krooolik". Wyrazy współczucia przekazali też rodzinie m.in. Magdalena Lamparska, Borys Szyc, Paulina Sykut-Jeżyna, Julia...

 • Odpadli z "You Can Dance"

  .... Chłopcy wypadli tak dobrze, że nawet Ania Mucha wyznała ze śmiechem: "Mnie tam dziewczyn zupełnie nie brakuje. Jestem podniecona tym, co widzę!". Przyszła pora na prezentacje par. Na pierwszy ogień poszli Paulina i Aleks, którzy tańczyli choreografię w stylu afro jazz. Augustin Egurrola wyjaśnił wszystkim, że w tym rodzaju tańca trzeba oddać ducha zwierząt, który siedzi w ludziach. Parze udało się...

 • Cała prawda o latach 80.

  Przygotowując się do tego programu, szukam ciekawostek i anegdot na temat wydarzeń z lat 80. - mówi Paulina Chylewska, która już po raz kolejny, wraz z Piotrem Kraśko, poprowadzi widowisko. - Sama(...) też ciekawostek z życia znanych osób, które będą w studiu, by móc zaskoczyć ich pytaniami. Gośćmi będą politycy: Joanna Mucha, Ryszard Kalisz, Jan Rulewski, Beata Szydło i Henryk Wujec, ale nie...

Dyskusje na temat: paulina mucha
 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Co wy za brednie wypisujecie? Anna Mucha i Kasia Cichopek mają matury! Co to za idiotyczne zestawienie??? I co Paulina Młynarska ma wspólnego z serialami??????

 • Re: "M jak miłość": Paulina nową miłością Marcina?!

  Bo tez serial powinien mieć tytuł"B jak bzykanie".Tam każdy z każdym jakby nie można wymyślić ciekawszych wątków.Wczesniej "piękna"Martusia się bzykała (wszyscy się w niej kochali:-D)teraz ta druga siostra,,Zdunski,Mucha,Marcin a i teraz drugi Zdunski będzie podobno.Idiotyzm.

 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Mucha-jak robiła karierę była w związku z Kubą, (obecnie jakoś w show biznesie kariery nie robi), Cichopek-właśnie straciła dom,bo nie ma na spłatę kredytu (to chyba dalekie od kariery), A Paulina Młynarska-no to każdy wie-córka Młynarskiego.Nie wciskajcie ludziom,że karierę można zrobić bez wykształcenia i bez układów.Akurat wasze przykłady temu przeczą,bo to nie są kariery tylko chwilowe

 • Re: "Komisarz Alex": Alex zostanie najlepszym kumplem nowej policjantki

  Komisarz Alex Sezon 7 Na Planie Policja Basia Kruk (Klaudia Halejcio) Agnieszka Orlicz (Julia Pietrucha) Bartek Orlicz (Filip Bobek) Joanna Szmidt (Maja Hirsch) Natalia Szmidt (Anna Mucha) Karolina Bromska (Katarzyna Cichopeka) Paulina Bromska (Kinga Rusin) Ewa Puchała (Oliwia Dabrowska) Tomek Puchała (Rafał Maserak)

 • Re: Anna Mucha w klubie go go!

  Ogólnie aktorzy dobrani serial bardzo fajny !! Chciała bym żeby był inny serial z tymi samymi aktorami w roli głównej Anna Mucha i Filip Bobek !!

 • Re: "M jak miłość": Paulina chce zniszczyć Agnieszkę!

  niech obie te baby wjadą w kartony czy coś w tym stylu wypadek podczas transportu do sądu i obie panie giną niech wróci Mucha i Laura Samojłowicz to są ładne kobiety wywalić te brzydule i film będzie atrakcyjny

 • Re: "Przyjaciółki": Wypadek na planie 5. odcinka serialu

  Nowe Przyjaciółlki Odc Ewa (Anna Mucha) Lucyna (Klaudia Halejcio) Iwona (Anna Ilczuk) Klaudia (Aleksandra Hamkało) Agnieszka (Karolina Gorczyca) Iga (Agnieszka Więdłocha) Sylwia (Magdalena Różczka) Lucyna (Katarzyna Maciąg) Paulina (Monika Brodka)

 • Re: Wygraj wizytę na planie "Prosto w serce"!

  Paulina w 100% sie z tobą zgadzam. Jakby nie Mucha to pewnie tez bym oglądała ten serial ale nie mogłam strawić ani jednego odcinka. Szkoda tylko, że Socha tam też gra bo ją baardzo lubie ale za to ostatnio oglądam ją w "na wspólnej" . Mam nadzieje, że czas MUCHY już dobiega końca bo nie trawie tego pasztetu!