• Informacje na temat:

  paulina sykut biega

Artykuły na temat: paulina sykut biega
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Nie jem za dwoje

  Paulina Sykut-Jeżyna nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Prezenterka dba o również o zdrową dietę, bogatą w warzywa, chude mięso i kasze.

 • Sykut: Nowoczesna prostota

  Paulina Sykut nie podąża ślepo za trendami mody ani telewizyjnym dress codem. Uważa, że prezenterki, poprzez modę, powinny pokazywać swoją osobowość.

 • Wielkie szczęście Pauliny Sykut-Jeżyny

  Pogodynka, dziennikarka, a także piosenkarka. W niedzielę, 23 listopada, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi finałowy odcinek ósmej edycji "Must be the music".

 • Obecną karierę zawdzięcza "Idolowi"

  Zaczynała od programu "Idol" i, choć nie dostała się do finału, to ona prowadzi dziś program "Must be the music. Tylko muzyka". O Paulinie Sykut już jest głośno i z pewnością jeszcze będzie!

 • Gwiazdy wystartują w triathlonie

  Marcin Dorocińki, Magdalena Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.

 • Telekamery: Prezenter pogody

  .... Mało kto wie, że z wykształcenia jest egiptologiem. Podróżuje, pisze książki, żyje, a tym, co przeżył, dzieli się z nami. Paulina Sykut-Jeżyna Kod do głosowania: TK.F4 Piękna, ciekawa świata, lubi śpiewać (zaczynała w... chórze kościelnym), kocha sport (biega!) i wie, jak się ubrać. Nic więc dziwnego, że mając tyle talentów, potrafi każdą aurę zapowiedzieć śpiewająco. Robi to...

 • Szyc i Stuhr w triathlonie

  Adamczyk, Bartłomiej Topa, Marcin Dorociński, Tomasz Karolak, Łukasz Grass, Maciej Dowbor, Paulina Sykut-Jeżyna i Magdalena Boczarska.(...) obóz treningowy na Majorkę. Tegoroczny triathlon po raz pierwszy odbędzie się w Gdyni. Do tej pory zgłosiło się już prawie 1200 osób z ośmiu krajów. Uczestnicy pływać będą w zatoce, a jeździć i biegać...

 • Kraśko zastąpił Gąsowskiego

  Gdynia zapowiedzieli także ambasadorowie z lat ubiegłych: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Bartłomiej Topa, Piotr Nowak, Waldemar Błaszczyk, Maciej Dowbor, Paulina Sykut i Marek Kacprzak(...) zastąpił dziennikarz TVP Piotr Kraśko. "Biegałem w maratonach, dużo innych sportów uprawiam i triathlon jest idealnym tego połączeniem. Myślę, że największym wysiłkiem będzie dla mnie pływanie...

Wideo na temat: paulina sykut biega
 • Paulina Sykut-Jeżyna o Telekamerach 2019: Wspaniałe uczucie

  - Wygrana jest uwieńczeniem pracy. Uczucie wspaniałe. Taka wielka, wewnętrzna, prawdziwa radość. Czuję się jakbym biegała po łące pełnej kwiatów - wyznała Paulina Sykut-Jeżyna, która wygrała(...) z Pauliną Sykut-Jeżyną rozmawiała Anna Zając z Interii.