• Informacje na temat:

  paulina sykut biega

Artykuły na temat: paulina sykut biega
 • Paulina Sykut-Jeżyna głodzi się przed programem! To niebezpieczne!

  Paulina Sykut-Jeżyna (37 l.) nigdy nie mogła narzekać na swoją figurę, ale teraz postanowiła dodatkowo przejść na dietę, która jest bardzo restrykcyjna. A to wszystko dla programu „Taniec z gwiazdami”!

 • Wielkie szczęście Pauliny Sykut-Jeżyny

  Pogodynka, dziennikarka, a także piosenkarka. W niedzielę, 23 listopada, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi finałowy odcinek ósmej edycji "Must be the music".

 • Paulina Sykut gotowa do ślubu

  Prezenterka Paulina Sykut bierze ślub już za tydzień i przyznaje, że wszystko ma dopięte na ostatni guzik. "Mam nadzieję, że to będzie dzień, który sobie wymarzyłam" - powiedziała.

 • Sykut: Nowoczesna prostota

  Paulina Sykut nie podąża ślepo za trendami mody ani telewizyjnym dress codem. Uważa, że prezenterki, poprzez modę, powinny pokazywać swoją osobowość.

 • Mordercze zawody gwiazd

  Dorociński oraz prezenterzy telewizyjni Paulina Sykut i Maciej Dowbor zostali więc ambasadorami tegorocznych zmagań Herbalife Susz Triathlon. Cała czwórka przygotowywała się do zawodów już od początku roku(...). Waldemar Błaszczyk, który również brał udział w zawodach, przygotowywał się natomiast pod okiem mistrza olimpijskiego Jacka Wszoły.  - Trenowaliśmy bieganie dwa razy dziennie, i to tak intensywnie...

 • Prezenterka gotowa na ślub

  Paulina Sykut bierze ślub już za tydzień i przyznaje, że wszystko ma dopięte na ostatni guzik. "Mam nadzieję, że to będzie dzień, który sobie wymarzyłam" - mówi.

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  ..., która wyszła na scenę, była Paulina Sykut oraz Ivan Komarenko. Duet wysoko zawiesił poprzeczkę, a wszystko dzięki brawurowemu wykonaniu ,,Dumki na dwa serca". I chociaż pogodynka Polsatu wyznała, że ma(...) się twój temperament, ale jak biegasz po scenie to drży ci głos". Natomiast Doda nie potrafiła odmówić sobie małych uszczypliwości pod adresem Paulli: ,,I tak wszyscy będą mówić tylko o tym, że Paulla...

 • Obecną karierę zawdzięcza "Idolowi"

  Zaczynała od programu "Idol" i, choć nie dostała się do finału, to ona prowadzi dziś program "Must be the music. Tylko muzyka". O Paulinie Sykut już jest głośno i z pewnością jeszcze będzie!

 • Gwiazdy wystartują w triathlonie

  Marcin Dorocińki, Magdalena Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.

 • Szyc i Stuhr w triathlonie

  Aktorzy Borys Szyc, Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Piotr Gąsowski to tegoroczni ambasadorzy triathlonu. Wyścig, w którym wezmą udział, odbędzie się w sierpniu, jednak ciężkie treningi gwiazdy rozpoczynają już teraz.

Wideo na temat: paulina sykut biega
 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...