• Informacje na temat:

  paulina sykut jezyna urodzona

Artykuły na temat: paulina sykut jezyna urodzona
 • Paulina Sykut-Jeżyna wspomina studniówkową sukienkę

  Paulina Sykut-Jeżyna potrafiła błysnąć wyczuciem stylu na długo przed tym, zanim rozpoczęła pracę w telewizji Polsat. Jednym z jej pierwszych ważnych wyborów modowych była kreacja na studniówkę. Po latach pozytywnie ocenia swoją balową stylizację.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Poradniki i kryminały

  Paulina Sykut-Jeżyna przygotowuje się do macierzyństwa. Radzi się bardziej doświadczonych koleżanek i dużo czyta. Chętnie odwiedza internetowe portale parentingowe, czyta także tradycyjne poradniki. Fachowe książki to jednak nie jedyna lektura prezenterki. W wolnych chwilach gwiazda równie chętnie sięga po kryminały.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Do pracy wracam etapami

  ...​Paulinę Sykut-Jeżynę znów można oglądać na antenie telewizji Polsat. Gwiazda pracuje na razie tylko jeden dzień w tygodniu, co uważa za idealną sytuację dla każdej młodej mamy. Trzy miesiące po urodzeniu dziecka dziennikarka zachwyca idealną sylwetką. Twierdzi, że zawdzięcza ją zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej, głównie pływaniu i ćwiczeniom wykonywanym w domu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • Dorota Chotecka w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...ponownie wystąpi Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna, która zastąpi dotychczasową prowadzącą Annę Głogowską.

 • Sylwester 2015: Jak gwiazdy żegnają rok?

  ..., prezydent Katowic. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz , Maciej Dowbor , Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Popielewicz-Hyży i  Maciej Rock . Podczas imprezy na scenie pojawią się też...

Wideo na temat: paulina sykut jezyna urodzona
 • Tak Paulina Sykut-Jeżyna nazwie córkę. Poród w grudniu!

  Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Będzie to dziewczynka, która otrzyma imię Róża. Gwiazda Polsatu twierdzi, że podoba jej się brzmienie i znaczenie tego imienia. Zapewnia też, że w ciąży czuje się świetnie.