• Informacje na temat:

  paulina sykut mam talent

Artykuły na temat: paulina sykut mam talent
 • Paulina Sykut-Jeżyna nie lubi rywalizować

  Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi dwa koncerty podczas Sopot TOPtrendy Festiwal. Chociaż w zasadzie mogłaby też na nim zaśpiewać.

 • Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Taniec z gwiazdami"!

  Już nie Anna Głogowska, a Paulina Sykut-Jeżyna będzie spotykała się z widzami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka i prezenterka pogody została nową gospodynią tanecznego show Polsatu.

 • Paulina Sykut: Rozumiem ich

  O wielkich emocjach i nadziejach uczestników programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" opowiada Paulina Sykut.

 • "Mam talent", "The Voice of Poland", "Must Be The Music" na start. Co, gdzie, kiedy?

  W najbliższy weekend startuje na dobre jesienna ramówka w telewizjach. Nie zabraknie też kolejnych edycji talent-shows.

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!

 • Paulina Sykut-Jeżyna o nowej edycji "Tańca z gwiazdami": Nie każdy mi pogratulował

  Rusza kolejna edycja tanecznego show. Na parkiecie pojawią się nowe gwiazdy oraz nowa współprowadząca program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Jestem ogromnie podekscytowana - przyznaje Paulina Sykut-Jeżyna. - Byłam bardzo zaskoczona propozycją współprowadzenia show, ale uwielbiam nowe wyzwania i jestem gotowa - dodaje prezenterka.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  ..."Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • A Dodzie się nie podobało

  W trzecim odcinku "Tylko nas dwoje" z programem musieli pożegnać się Krystyna Czubówna i Stachursky. Dodzie najmniej podobał się występ Ewy Wachowicz i Jacka Wójcickiego."Nie muszę nikomu lizać tyłka, bo nie mam tego w umowie" - powiedziała po ich występie wokalistka.

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  Sykut , Ewa Wachowicz z Jackiem Wójcickim , Stachursky z Krystyną Czubówną , Anna Bosak z Piotrem Kupichą , Grzegorz Halama z Małgorzatą Ostrowską , a partnerką Mariusza Pudzianowskiego była Anna Świątczak-Wiśniewska . A to tylko część wykonawców. Pudzian super gwiazdą Program "Tylko nas dwoje" wygrała para Paulina Sykut - Iwan Komarenko, jednak to Pudzian był bezapelacyjnie...