• Informacje na temat:

  paulina sykut prezenterka

Artykuły na temat: paulina sykut prezenterka
 • ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  ..."Przed nami nowe wyzwanie! Już niebawem w Polsat Games" - napisała prezenterka na Instagramie pod zdjęciem na którym pozuje z Krzysztofem Ibiszem. W ubiegłym roku to właśnie Ibisz prowadził finał(...) gamingu. Czy na tegorocznym finale u boku Krzysztofa Ibisza zamiast Dowbora zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę? Producenci programu nie potwierdzili jeszcze tych informacji, choć wszystko na to wskazuje...

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Bez chorej zazdrości

  Mój mąż cieszy się, że jestem lubiana przez widzów - mówi Paulina Sykut-Jeżyna i dodaje, że ukochany akceptuje jej fanów i nie żywi niezdrowej zazdrości nawet wobec jej męskich wielbicieli. Gwiazda telewizji Polsat podkreśla jednocześnie, że odrobina zazdrości to nieodłączny element każdego związku.

 • Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi nowy program "Moje disco. Moje wszystko"

  Paulina Sykut-Jeżyna została gospodynią muzycznego show "Moje disco. Moje wszystko". Pierwszy odcinek w marcu w stacji Disco Polo Music.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Czas na odpoczynek

  Nie każdy może pozwolić sobie na dłuższy urlop. Wówczas wybawieniem okazuje się weekendowa regeneracja. "Dla mnie regenerujące jest wyspanie się, długi spacer, wyjście nad morze albo do lasu" - wyznaje prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Życie jest ulotne i szybko ucieka

  Staram się żyć prosto i kierować się najważniejszymi wartościami - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka podkreśla, że odkąd została mamą, zaczęła dostrzegać ulotność życia, dlatego nie chce marnować żadnej z mijających chwil. Gwiazda stacji Polsat próbuje też doceniać wszystko, co dostaje od życia. Taką postawę zamierza przekazać swojej córce.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Pierwszy maraton po porodzie

  Choć jakiś czas temu Paulinę Sykut-Jeżynę podejrzewano o to, że jest w kolejnej ciąży, prezenterka przygotowuje się do... maratonu. Dla prezenterki nie będą to pierwsze tego typu zawody, jednak maratoński dystans pokona po raz pierwszy odkąd została mamą.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sukienki i szpilki

  W swojej szafie ma mnóstwo butów, jednak nie są to nierozsądne liczby. "Buty na szpilce nie są stworzone po to, by wygodnie w nich chodzić, tylko żeby dobrze w nich wyglądać" - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka na co dzień stawia jednak na wygodę.

 • Zielińska i Sykut-Jeżyna poznały się 16 lat temu

  Jedna jest aktorką, druga prezenterką. Ale obie mają tę samą pasję - śpiewanie. I to właśnie dzięki temu hobby Katarzyna Zielińska poznała wiele lat temu Paulinę Sykut-Jeżynę. Do pierwszego ich spotkania doszło zanim jeszcze zostały sławne.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Poradniki i kryminały

  Paulina Sykut-Jeżyna przygotowuje się do macierzyństwa. Radzi się bardziej doświadczonych koleżanek i dużo czyta. Chętnie odwiedza internetowe portale parentingowe, czyta także tradycyjne poradniki. Fachowe książki to jednak nie jedyna lektura prezenterki. W wolnych chwilach gwiazda równie chętnie sięga po kryminały.

 • Paulina Sykut: Moją córkę nazwę Róża

  Paulina Sykut pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Będzie to dziewczynka, która otrzyma imię Róża. Dziennikarka Polsatu twierdzi, że podoba jej się brzmienie i znaczenie tego imienia. Zapewnia też, że w ciąży czuje się świetnie.

Wideo na temat: paulina sykut prezenterka
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Życie jest ulotne i szybko ucieka

  Staram się żyć prosto i kierować się najważniejszymi wartościami - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka podkreśla, że odkąd została mamą, zaczęła dostrzegać ulotność życia, dlatego nie chce marnować żadnej z mijających chwil.

 • Paulina Sykut-Jeżyna o Telekamerach 2019: Wspaniałe uczucie

  - Wygrana jest uwieńczeniem pracy. Uczucie wspaniałe. Taka wielka, wewnętrzna, prawdziwa radość. Czuję się jakbym biegała po łące pełnej kwiatów - wyznała Paulina Sykut-Jeżyna, która wygrała(...) prezenterka, która znana jest także z prowadzenia "Tańca z gwiazdami". Gala wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2019 odbyła się 25 lutego w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Tuż po gali

 • Paulina Sykut trzyma linię nawet w ciąży!

  Paulina Sykut nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Dba również o zdrową dietę, bogatą w warzywa i kasze. Prezenterka jest obecnie w 6. miesiącu ciąży. Jej córka Róża przyjdzie na świat w grudniu.