• Informacje na temat:

  paulina sykut sport

Artykuły na temat: paulina sykut sport
 • ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  ...flagowej produkcji Polsat Games, czyli Ultraligi. To cykliczne rozgrywki dla fanów e-sportu, których zwieńczeniem jest decydujący o tytule mistrza finał. Ibisz sprawdził się jako prowadzący i zdobył(...) gamingu. Czy na tegorocznym finale u boku Krzysztofa Ibisza zamiast Dowbora zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę? Producenci programu nie potwierdzili jeszcze tych informacji, choć wszystko na to wskazuje...

 • Sykut: Nowoczesna prostota

  Paulina Sykut nie podąża ślepo za trendami mody ani telewizyjnym dress codem. Uważa, że prezenterki, poprzez modę, powinny pokazywać swoją osobowość.

 • Sykut-Jeżyna: Mąż dba o moją kondycję

  Paulina Sykut-Jeżyna od lat może pochwalić się świetną figurą i żelazną kondycją. Wciąż trenuje, przebiegła maraton, stara się regularnie trzymać dobrą formę - mimo natłoku zawodowych obowiązków. Jak się okazuje największą motywację i pomoc otrzymuje od swojego męża Piotra.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Pierwszy maraton po porodzie

  Choć jakiś czas temu Paulinę Sykut-Jeżynę podejrzewano o to, że jest w kolejnej ciąży, prezenterka przygotowuje się do... maratonu. Dla prezenterki nie będą to pierwsze tego typu zawody, jednak maratoński dystans pokona po raz pierwszy odkąd została mamą.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Nie jem za dwoje

  Paulina Sykut-Jeżyna nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Prezenterka dba o również o zdrową dietę, bogatą w warzywa, chude mięso i kasze.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Widzowie dają mi energię

  Pamięta pani, gdy pierwszy raz stanęła na scenie przed dużym tłumem? Paulina Sykut-Jeżyna: - Na szczęście byłam już nieco z tym oswojona, gdyż wcześniej śpiewałam. Wiedziałam więc, z czym to się(...) samo jak od uprawiania sportu. Jestem zachwycona, kiedy staję na scenie i mogę poczuć energię ludzi, którzy są blisko, piszczą, śpiewają. Tego się nie da z niczym porównać. W czasie koncertu...

 • Obecną karierę zawdzięcza "Idolowi"

  Zaczynała od programu "Idol" i, choć nie dostała się do finału, to ona prowadzi dziś program "Must be the music. Tylko muzyka". O Paulinie Sykut już jest głośno i z pewnością jeszcze będzie!

 • Gwiazdy wystartują w triathlonie

  Marcin Dorocińki, Magdalena Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Powtórka z rozrywki

  ...z rozrywki - aż w pięciu kategoriach uhonorowano ubiegłorocznych zwycięzców. Poza Roznerskim ubiegłoroczny sukces powtórzyli: Tomasz Wolny (prezenter informacji), Paulina Sykut-Jeżyna (prezenter(...) pogody" otrzymała gwiazda Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna , na którą głosowało aż 42% czytelników "Tele Tygodnia". Sykut-Jeżyna wyprzedziła Maję Popielarską (17 % głosów) i Aleksandrę Kostkę (16

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Kto otrzyma statuetki?

  Paulina Sykut-Jeżyna , na którą głosowało aż 42% czytelników "Tele Tygodnia" Sykut-Jeżyna wyprzedziła Maję Popielarską (17 % głosów) i Aleksandrę Kostkę (16% głosów) - Jeśli widzowie doceniają nas(...) Joanna Kulig i Mikołaj Roznerski. Telekamery otrzymali także m.in. Dorota Szelągowska (osobowość telewizyjna), Tomasz Wolny (prezenter informacji), Paulina Sykut-Jeżyna (prezenter pogody), Jerzy Mielewski...