• Informacje na temat:

  paulina sykut w ciazy

Artykuły na temat: paulina sykut w ciazy
 • Paulina Sykut-Jeżyna: Seksowna także w ciąży

  Paulina Sykut-Jeżyna nie kupuje ubrań przeznaczonych dla przyszłych mam. Twierdzi, że ciążowa odzież nie jest ani kobieca, ani seksowna, a ona także w ciąży chce wyglądać atrakcyjnie. Gwiazda preferuje ovesize'owe sukienki, które jej zdaniem świetnie sprawdzą się w roli ubrań ciążowych.

 • Paulina Sykut: Moją córkę nazwę Róża

  Paulina Sykut pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Będzie to dziewczynka, która otrzyma imię Róża. Dziennikarka Polsatu twierdzi, że podoba jej się brzmienie i znaczenie tego imienia. Zapewnia też, że w ciąży czuje się świetnie.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Pierwszy maraton po porodzie

  Choć jakiś czas temu Paulinę Sykut-Jeżynę podejrzewano o to, że jest w kolejnej ciąży, prezenterka przygotowuje się do... maratonu. Dla prezenterki nie będą to pierwsze tego typu zawody, jednak maratoński dystans pokona po raz pierwszy odkąd została mamą.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Poradniki i kryminały

  Paulina Sykut-Jeżyna przygotowuje się do macierzyństwa. Radzi się bardziej doświadczonych koleżanek i dużo czyta. Chętnie odwiedza internetowe portale parentingowe, czyta także tradycyjne poradniki. Fachowe książki to jednak nie jedyna lektura prezenterki. W wolnych chwilach gwiazda równie chętnie sięga po kryminały.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Dziecko w drodze?

  Paulina Sykut-Jeżyna chce zostać mamą. Ma już nawet pokój dla maluszka.

 • Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wracają do "TzG"

  Nie zmienia się duet prowadzących "Taniec z Gwiazdami". Gospodarzami 6. edycji tanecznego show Polsatu ponownie będą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Nie jem za dwoje

  Paulina Sykut-Jeżyna nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Prezenterka dba o również o zdrową dietę, bogatą w warzywa, chude mięso i kasze.

 • "Taniec z gwiazdami": Walka w siódmej edycji będzie zacięta

  .... To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie - opowiada. Zagrzewam wszystkich! Nieco inaczej czuje się również prowadząca (razem z Krzysztofem Ibiszem) show Paulina Sykut-Jeżyna. - Podczas poprzedniej(...)- Bardzo lubię tańczyć, zawsze lubiłam - mówi dziennikarka sportowa, a prywatnie mama dwóch dziewczynek, Paulina Chylewska . - Nawet partnera na studniówkę wybrałam według kryterium "musi dobrze...

Wideo na temat: paulina sykut w ciazy
 • Paulina Sykut trzyma linię nawet w ciąży!

  Paulina Sykut nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Dba również o zdrową dietę, bogatą w warzywa i kasze. Prezenterka jest obecnie w 6. miesiącu ciąży. Jej córka Róża przyjdzie na świat w grudniu.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Seksowna także w ciąży

  Paulina Sykut-Jeżyna nie kupuje ubrań przeznaczonych dla przyszłych mam. Twierdzi, że ciążowa odzież nie jest ani kobieca, ani seksowna, a ona także w ciąży chce wyglądać atrakcyjnie.

 • Paulina Sykut-Jeżyna planuje kolejne dziecko! "Chcę mieć dużą rodzinę"

  Paulina Sykut odniosła się do niedawnych plotek dotyczących jej ciąży. Jaka jest prawda?