• Informacje na temat:

  paulina urodziła

Artykuły na temat: paulina urodziła
 • Paulina Krupińska urodziła!

  Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) znów zostali rodzicami! Na świecie jest już drugie dziecko pary.

 • Paulina Skibińska laureatką Talentu Trójki

  Paulina Skibińska została laureatką Talentu Trójki 2015 w kategorii film. W styczniu tego roku reżyserka debiutowała dokumentem "Obiekt", który powstał w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Paulina Sykut-Jeżyna urodziła!

  Paulina Sykut-Jeżyna (35 l.) urodziła zdrową córeczkę Różę! Poinformował o tym mąż dziennikarki. Wyjawił, że już zabrał „swoje dziewczyny” do domu.

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: "Urodziłam martwe bliźniaki"

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.) zdecydowała się podzielić się swoimi traumatycznymi przejściami. Musiała pogodzić się z faktem, że straciła synów.

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • Paulina Tomborowska urodziła!

  Paulina Tomborowska (39 l.) aktualnie pracuje w Polsat Cafe, gdzie prowadzi dwa programy "Zoom na miasto" i "Z tyłu sceny". Widzowie stacji Solorza mogą ją także kojarzyć z serialu "Czułość(...) dziecka nie jest znany. Za to Paulina dość szybko wróciła do formy po porodzie, bo kilka dni temu szczupła brylowała już na salonach podczas rozdania nagród pewnego magazynu. Czyżby postanowiła pobić...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczą Kasprzyk i Kliment?

  W najbliższy piątek, 6 marca, widzów spragnionych tanecznej rywalizacji, czeka pierwszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się 12 par i już w pierwszym odcinku któraś z nich będzie musiała pożegnać się z show. Zobaczcie, jak ćwiczy Ewa Kasprzyk i Jan Kliment.

 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Czy dadzą sobie drugą szansę?

  .... Do domu na ferie przyjechał też pierworodny, Franciszek (22 l.), który na co dzień studiuje w Stanach. Małżonkowie opublikowali znaczące wpisy.  Na jednym z filmików Paulina Smaszcz-Kurzajewska(...) dłużny i zamieścił romantyczne zdjęcie z widokiem na góry. Pod nim napisał: "Radość, szczęście, rodzina".   "Przy wigilijnym stole gasną wszystkie spory" - skomentowała Paulina.  W ten niezwykły czas...

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

Zdjęcia na temat: paulina urodziła
Wideo na temat: paulina urodziła
 • Paulina Krupińska w pierwszym wywiadzie po porodzie! "Sami kupiliśmy wózek"

  Paulina Krupińska niedawno urodziła córeczkę. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła modelkę podczas sesji zdjęciowej. Oczywiście nie zabrakło pytań o macierzyństwo. Modelka cieszy się, że udało jej się uniknąć medialnego zamieszania. Pochwaliła się także, że nie korzystając z Sebastianem z celebryckich przywilejów i nie robią ze swojej pociechy banera reklamowego. "Sami kupiliśmy

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Tak Paulina Sykut-Jeżyna nazwie córkę. Poród w grudniu!

  Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Będzie to dziewczynka, która otrzyma imię Róża. Gwiazda Polsatu twierdzi, że podoba jej się brzmienie i znaczenie tego imienia. Zapewnia też, że w ciąży czuje się świetnie.

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.