• Informacje na temat:

  paulina z mtv

Artykuły na temat: paulina z mtv
 • Człowiek Warga i Paulina Jaskólska poprowadzą galę MTV EMA Pre-Party

  ...15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie odbędzie się MTV EMA Pre-Party. Wówczas poznamy laureata nagrody najlepszy polski artysta, który będzie reprezentował nasz kraj podczas gali MTV EMA.

 • Jest robota w MTV

  Marcin Prokop, Paulina Jaskólska, Kasia Burzyńska, Edyta Herbuś, Michał Piróg, Wojtek Łozowski. Co ich łączy? Swoja karierę zaczynali przed kamerami MTV Polska. Stacja ogłasza casting na nowego prezentera. Nowy dziennikarz zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2010.

 • Jak się dowiadujemy, MTV Polska wystartuje oficjalnie 8 lipca. Dzień wcześniej na sopockim Molo odbędzie się inauguracyjny koncert. Wystąpią na nim: Kayah, Myslovitz, Reni Jusis, Groovekojad. Będzie również gwiazda zza granicy, ale szczegóły pozostają jeszcze tajemnicą.

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.

 • MTV EMA: SiStars po raz drugi!

  Statuetkę dla najlepszego polskiego wykonawcy otrzymała po raz drugi z rzędu grupa SiStars. Z Pauliną Przybysz portal INTERIA.PL rozmawiał tuż po przyznaniu prestiżowej nagrody MTV Europe Music Awards.

 • MTV EMA Pre-Party: Margaret najlepszym polskim artystą

  Znamy już laureata nagrody MTV EMA w kategorii najlepszy polski artysta. Dziś (15 października) wieczorem statuetkę odbierze Margaret.

 • SiStars: Nagroda MTV po raz drugi?

  W 2004 roku zdobywcą europejskiej nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy była grupa SiStars. Również w tym roku siostry Przybysz i ich koledzy mają szansę na otrzymanie tej prestiżowej statuetki. W przeddzień ceremonii zapytaliśmy wokalistkę Paulinę Przybysz, jak zespół przyjął ponowne wyróżnienie.

 • Jak mieszkają polscy sportowcy?

  MTV Polska rozpoczęła zdjęcia do czwartej serii formatu "MTV Cribs", w którym kamery stacji odwiedzają domy znanych osób.

 • W domach polskich sportowców

  Już w sobotę, 2 października, zadebiutuje na antenie program "MTV Cribs PL na sportowo", w którym kamery muzycznej stacji odwiedzą domy polskich sportowców. Gwiazdami pierwszego odcinka będą tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie.

 • SiStars: Squash zamiast Barcelony

  Autorką piosenki "Inspirations", najnowszego przeboju grupy SiStars, pochodzącego z albumu "AEIOU", jest Paulina Przybysz. Wokalistka w rozmowie z INTERIA.PL opowiedziała o teledysku ilustrującym ten utwór, który możecie już oglądać na stronach naszego portalu.