• Informacje na temat:

  paulla piosenkarka

Artykuły na temat: paulla piosenkarka
 • Paulla: Głodowałam!

  Paulina Ignasik, czyli popularna Paulla, wspomina czasy, gdy żywiła się starym chlebem.

 • Niezdecydowana Paulla

  Przypomnijmy, że dysponująca 5-oktawowym głosem Paulla naprawdę nazywa się Paulina Ignasiak. Choć "Nigdy nie mów zawsze" to jej debiut, już wcześniej dała się poznać na muzycznej scenie. Z sukcesami(...)) jest Adam Konkol, lider i gitarzysta grupy Łzy, a prywatnie partner Paulli. Wokalistka i muzyk poznali się podczas pracy nad tym albumem, a wkrótce zostali parą także prywatnie. Niedawno Paulla...

 • Paulla w bieliźnie

  ...- To klip typowo wizerunkowy. Ładne stroje, ładne otoczenia - tak o nowym teledysku do piosenki "Prosto w serce" opowiada portalowi INTERIA.PL. Paulla. Wokalistka w wideoklipie występuje jedynie w bieliźnie.

 • Paulla: To jest hipokryzja

  Debiutująca piosenkarka Paulla opowiada INTERIA.PL o popularności i sławie.

 • Paulla porażona prądem. Skandal?

  Jak donosi "Głos Szczeciński", podczas występu w Gryficach piosenkarka Paulla została porażona prądem. Czy zawiniła nietrzeźwa obsługa koncertu?

 • Kto na Eurowizję? Przedstawiamy kandydatów: Lanberry, Fitch, Bressa, Paulla i Brzozowski

  ...18 lutego poznamy polskiego reprezentanta na 62. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wśród kandydatów znaleźli się m.in. Rafał Brzozowski, Lanberry i Paulla.

 • W co wierzy Paulla?

  ...- Uważam, że każdy z nas może mieć to, czego chce i to, o czym marzy - mówi INTERIA.PL Paulla, która tylko u nas prezentuje swój najnowszy teledysk do piosenki "Dwa słowa dla życia".

 • Paulla: "Jest mi przykro"

  Afery z koncertem Paulli w Gryficach ciąg dalszy. Piosenkarka na oficjalnej stronie internetowej opublikowała oświadczenie, a w internecie znalazł się kolejny film dokumentujący kontrowersyjny występ.

 • "Paulla to marna kopia"

  W rozmowie z magazynem "Na żywo" znana m.in. z programu "Idol" nauczycielka śpiewu powiedziała: "Paulla jest dla mnie sztucznym tworem" - oceniła surowo. Zapendowska porównała Paulinę Ignasik, bo tak nazywa się piosenkarka, do Edyty Górniak. Wokalistki mają bowiem bardzo podobne barwy głosu: "Bardzo dziwię się, że znajduje poklask na rynku, bo nie dość, że jest kopią, to na dodatek marną...

 • Opuszczona Paulla - zobacz tylko u nas!

  ...wszystko tak naprawdę sprowadza się do miłości, dla wielu z nas to najważniejsza sprawa w życiu - tłumaczy Paulla. Zdjęcia do teledysku kręcono w mieszkaniu. Jak przyznaje reżyser, ekipa wykorzystała...

Zdjęcia na temat: paulla piosenkarka
Wideo na temat: paulla piosenkarka
 • Paulla opowiedziała o pracy w fast foodzie. Śmierdziała nawet po kąpieli!

  Paulla Ignasiak, zanim została znaną piosenkarką, pracowała w jednym z najstarszych fast foodów w Polsce. Gwiazda nie wspomina jednak tego najlepiej! "To było niefajne. Zapach tego jedzenia... Jak się wzięło prysznic, to się czuło to na sobie, te zapachy. Potem nie mogłam jeść w tym miejscu kilka lat" - wyznała. (TVP/x-news)