• Informacje na temat:

  pavlović

Artykuły na temat: pavlović
 • Iwona Pavlović: Taniec to radość i piękno

  Dowcipna, rzeczowa, zawsze profesjonalna. Od 15 lat Iwona Pavlović zasiada w jury programu "Taniec z Gwiazdami". Potrafi zganić za błędy techniczne, ale dużo chętniej chwali. Uważa, że dzięki tańcowi życie staje się piękniejsze.

 • Iwona Pavlović: Dziesiąta rocznica ślubu

  ...25 września Iwona Pavlović obchodziła dziesiątą rocznicę ślubu.

 • Czy Iwona Pavlović zgodziłaby się zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Iwona Pavlović spotkała się z fanami podczas relacji na żywo, którą można było obejrzeć na oficjalnym profilu Polsatu. Oprócz niej gościem spotkania był Damian Kordas, który z Janją Lesar wygrał 10. edycję show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jurorka zdradziła w czasie rozmowy, czy zgodziłaby się zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami".

 • Iwona Pavlović była trenerką Oli Jordan

  Nie od dziś wiadomo, że taneczny świat jest mały, ale to spotkanie może zaskoczyć każdego. Okazuje się, że nowa jurorka show Ola Jordan i międzynarodowy sędzia Iwona Pavlović, którą oglądamy w programie od samego początku, bardzo dobrze się znają.

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

 • Iwona Pavlović: Trzymam gwiazdy na dystans

  W hitowym programie "Taniec z Gwiazdami" jest od samego początku. Iwona Pavlović zdradza, jak zapamiętała kolejne edycje, dlaczego w trakcie trwania show nie nawiązuje bliższych relacji z uczestnikami, kogo chciałaby w przyszłości zobaczyć na parkiecie oraz co ją połączyło z Anną Guzik.

 • Pavlović przegrała wybory

  Znana tancerka i jurorka "Tańca z gwiazdami", Ivona Pavlović, ubiegająca się o mandat radnej w niewielkiej gminie Dywity k. Olsztyna, przegrała wybory z lokalnym społecznikiem, dyrektorem wiejskiej szkoły muzycznej, Januszem Cieplińskim.

 • Kłopoty Iwony Pavlović

  Jej pasją jest projektowanie i szycie strojów tanecznych. Niewiele osób wie, że Iwona Pavlović (49 l.) swego czasu miała nawet własną pracownię krawiecką. Wiązała z nią wielkie nadzieje, miała nawet w planach wyjazd do Włoch na kursy szycia strojów dla tancerek. - Stwierdziłam jednak, że lepsze pieniądze zarobię ucząc tańca - jurorka "Tańca z gwiazdami" przyznaje, że praktyczne podejście do...

 • Pavlović zatańczy flamenco!

  Każdy dzień ma zaplanowany co do minuty. Jeździ z turnieju na turniej, prowadzi zajęcia w swojej szkole tańca i zasiada w jury "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović (47 l.) jest już tym wszystkim bardzo zmęczona. Marzy o zasłużonym odpoczynku. W Maladze! Jurorka zadbała o to dużo wcześniej i wyjazd do Hiszpanii ma już skrupulatnie zaplanowany. Tym bardziej, że to jej ukochane miejsce. Właśnie tam...

 • Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z Gwiazdami": Mam gorące serce

  Jest szczęśliwa, bo łączy pasję z pracą. Nigdy nie brakuje jej energii ani optymizmu. Iwona Pavlović mówi, że zawdzięcza to pełnemu miłości domowi.

Zdjęcia na temat: pavlović
Wideo na temat: pavlović