• Informacje na temat:

  pavlovic maz

Artykuły na temat: pavlovic maz
 • Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z Gwiazdami": Mam gorące serce

  Jest szczęśliwa, bo łączy pasję z pracą. Nigdy nie brakuje jej energii ani optymizmu. Iwona Pavlović mówi, że zawdzięcza to pełnemu miłości domowi.

 • Iwona Pavlović: Anioł z czarną duszą

  W pierwszych edycjach „Tańca z Gwiazdami” nie przebierała w słowach i ostro oceniała także największe gwiazdy. Z czasem Iwona Pavlović bardzo złagodniała. A ostatnio nawet została blondynką.

 • Iwona Pavlović: "Przytul mnie, a potem dam ci jedynkę"

  Wielokrotna mistrzyni tańca towarzyskiego i międzynarodowy sędzia. Beata Tyszkiewicz nazwała ją Czarną Mambą, bo jest sprawiedliwym, a gdy trzeba surowym jurorem w "Tańcu z Gwiazdami". Prywatnie Iwona Pavlović to niezwykle sympatyczna osoba, która pięknie potrafi opowiadać o swej pasji.

 • Iwona Pavlović: Taniec... po północy

  Niezwykle kobieca i elegancka. Dla przyjaciół delikatna i ciepła. W jury "Tańca z gwiazdami" zamienia się w bezlitosną Czarną Mambę.

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

 • Były mąż Skrzyneckiej w "TzG"!

  Oficjalnie ogłoszono, że do grona tańczących gwiazd dołączy Zbigniew Urbański - dziennikarz i prezenter TVN Turbo oraz... były mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

 • Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": To było niesamowite przeżycie. Co na to mąż?

  ...w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć! Największa poprawność tego wieczoru, dziękuję!" - stwierdziła zachwycona Iwona Pavlovic. "Zatańczyliście wspaniale. Było doskonale!" - dodał Andrzej Grabowski, po czym(...) Pavlovic. Aktor przyznał, że bardzo przeżył taniec żony. - Jestem dumny, bardzo dumny. Zatańczyła charakternie, z taką dużą emocją, wszystkie kroki pięknie wytańczyli - powiedział aktor w rozmowie...

 • Dariusz Kordek: "Na wieki wieków amant"

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 55 lat.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się!

  Na facebookowym profilu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w nocy , 11 marca, pojawił się post, który po kilku godzinach został usunięty. "Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która w drugim odcinku - jako pierwsza z uczestników - pożegnała się z programem.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

Wideo na temat: pavlovic maz
 • Gdzie mąż oświadczył się Iwonie Pavlović?

  Iwona Pavlović opowiedziała, w jaki sposób oświadczył się jej mąż biznesmen Wojciech Oświęcimski. Gwiazda liczyła, że będzie to miało miejsce na antenie podczas "Tańca z gwiazdami", ale ten postanowił ją nieco zaskoczyć... (TTV/x-news)