• Informacje na temat:

  paweł deląg

Artykuły na temat: paweł deląg
 • Paweł Deląg w zwiastunie filmu "Enemy Lines"

  W sieci pojawił się zwiastun brytyjskiego filmu "Enemy Lines". W jednej z ról głównych wystąpił w nim Paweł Deląg. W obsadzie produkcji znalazł się też John Hannah znany z komedii "Cztery wesela i pogrzeb". Wyreżyserowany przez Andersa Bankego film będzie można zobaczyć na platformie Apple TV oraz w wybranych amerykańskich kinach od 24 kwietnia.

 • Paweł Deląg w etiudzie o smogu

  ...21 sierpnia podczas International Green Film Festival w Krakowie odbędzie się premiera etiudy filmowej "Piękna Robota". Główna rolę gra w niej Paweł Deląg, przewodniczący jury drugiej edycji imprezy. Film porusza problem smogu i będzie pretekstem do dyskusji o zanieczyszczeniu powietrza w Polsce.

 • Paweł Deląg: Nikt nade mną nie stał

  ...- Stawiam sobie bardzo wysoko poprzeczkę. I w takim układzie: aktor-producent pracuje mi się naprawdę dobrze - wyznaje Paweł Deląg, który wyprodukował i zagrał jedną z głównych ról w polsko-czesko-słowackiej koprodukcji "Wszystko albo nic".

 • Paweł Deląg najlepszym żeglarzem

  Paweł Deląg, niezapomniany odtwórca roli Marka Winicjusza w filmie "Quo vadis" , został zwycięzcą III Mistrzostw Polski Aktorów w Żeglarstwie. Zawody rozegrano w weekend (14 - 16 czerwca) w Mikołajkach na Mazurach.

 • Deląg weterynarzem

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serial u "Weterynarze". Bohaterów filmu zagrają Paweł Deląg i Magdalena Wójcik.

 • Paweł Deląg na "Przystani"

  ...w głównych rolach pojawią się" Agnieszka Warchulska, Paweł Deląg oraz Marek Bukowski. "Przedsięwzięcie organizowane jest w błyskawicznym tempie. Ostatnie odcinki scenariusza są jeszcze pisane. Mój bohater Witold jest czarnym charakterem i ma coś wspólnego z Alicją, właścicielką tawerny" - zapowiada Paweł Deląg. Aktor opowiedział w rozmowie z INTERIA.TV o innych, nie tylko telewizyjnych planach...

 • Paweł Deląg: W gronie rodziny

  Jeden z największych polskich filmowych amantów Paweł Deląg , którego w lutym będziemy mogli zobaczyć w filmie "Ja wam pokażę!" , tegoroczne święta spędza w domu, w Polsce. To nie takie powszechne w aktorskim zawodzie, zwłaszcza, gdy trzeba udać się na drugą półkulę. Deląg pamięta bowiem święta, które przyszło mu spędzić w... Australii.

 • Paweł Deląg: "Nie wierzę narkotykom"

  ..."Alkoholizm i narkotyki złamały życie bardzo wielu znanym mi artystom i muzykom. Część z nich już nie żyje" - ostrzega popularny aktor Paweł Deląg. Jak co piątek, w programach i wiadomościach RMF FM, polskie i zagraniczne gwiazdy kina, teatru i estrady przekonują, że można wspiąć się na szczyt nie biorąc narkotyków.

 • Paweł Deląg: Nie chciałem, by ktoś robił ze mnie wielbłąda

  To prawda, że chciał pan być prawnikiem? Paweł Deląg: - Prawda, dziś myślę, że mógłbym być w tym całkiem niezły, tylko losy się jakoś inaczej potoczyły. Po liceum zdawałem na AWF, do PWST(...) prywatne, których dziennikarze nie tykają. We Francji czy Rosji jest jednak więcej szacunku dla artystów. Kiedy podchodzi do mnie fan z Polski po autograf, to czasami wygląda to tak: "E, Deląg, podpisz...

 • Deląg z gwiazdami Hollywood

  Paweł Deląg znalazł się w obsadzie amerykańsko-rosyjskiego filmu sensacyjnego. Partnerować będą mu Rutger Hauer "(Łowca androidów") i Michael Madsen ("Wściekłe psy")

Zdjęcia na temat: paweł deląg
Wideo na temat: paweł deląg
 • Paweł Deląg szczerze o swoim niepełnosprawnym jamniku!

  Neo to czternastoletni jamnik Pawła Deląga (45 l.). Z powodu problemów zdrowotnych pieska aktor sprawił mu wózek inwalidzki. Dzięki niemu Neo może swobodnie się poruszać. Zachowanie aktora jest godne pochwały, ponieważ - jak przyznała Magdalena Kordas, która na co dzień zajmuje się niedomagającymi psami - wielu właścicieli pozbywa się schorowanych zwierzaków. Psa Neo postanowił poznać Mateusz

 • Deląg wściekły! Chodzi o jego syna!

  Paweł Deląg pożalił się w wywiadzie dla Wideoportalu, że media "ukradły" z serwisów społecznościowych zdjęcia jego syna Pawła, aby umieścić je u siebie. Uważa, że w tym momencie nastąpiło naruszenie własności. Czyżby jednak nie chciał, aby syn szedł w jego ślady? Po co więc jakiś czas temu ciągał go po śniadaniówkach? (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: paweł deląg