• Informacje na temat:

  paweł domagala rodzina

Artykuły na temat: paweł domagala rodzina
 • Paweł Domagała: Dać ludziom radość w czasie epidemii

  Z powodu koronawirusa Paweł Domagała musiał odwołać trasę koncertową po USA, ale pandemia nie zniweczyła wszystkich jego muzycznych planów. 20 marca będzie miał premierę jego nowy singiel "Ja tak umiem" i teledysk do tej piosenki. "Ten kawałek da ludziom trochę radości" - zapowiada artysta.

 • Paweł Domagała: Z miłości do najbliższych

  Paweł Domagała to prawdziwy dżentelmen. Człowiek niedzisiejszy w dobrym tego słowa znaczeniu. Mówi, że ma jedno marzenie: chce doczekać późnej starości  z ukochaną żoną. "Według mnie to wierność(...) jest w ciąży z ich drugą córeczką Basią. Paweł Domagała przyszedł na świat 19 stycznia 1984 roku we Wrocławiu. Stąd przeprowadził się do Radomia, by ostatecznie osiąść w Warszawie. Mieszka tu z aktorką...

 • Paweł Domagała: Zobacz teledysk "Ja tak umiem". Warto dać ludziom trochę radości podczas pandemii koronawirusa

  Z powodu koronawirusa Paweł Domagała musiał odwołać trasę koncertową po USA, ale pandemia nie zniweczyła wszystkich jego muzycznych planów. Do sieci właśnie trafił teledysk do singla "Ja tak umiem". "Ten kawałek da ludziom trochę radości" - zapowiadał autor wielkiego przeboju "Weź nie pytaj".

 • ​Paweł Domagała śpiewa i gra w serialu "Żmijowisko"

  Jeśli aktor jest równocześnie muzykiem, praca nad rolą wcześniej czy później przyniesie efekt w postaci piosenki. Tak stało się przy okazji serialowej ekranizacji bestsellera Wojciecha Chmielarza „Żmijowisko” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, gdzie główną rolę męską zagrał Paweł Domagała.

 • Paweł Domagała w głównej roli w serialu "Żmijowisko"

  Paweł Domagała to aktor i wokalista. Na obu scenach tej filmowo - teatralnej i muzycznej odnosi sukcesy. W podwójnej roli zobaczymy go również w nowej produkcji Canal + - "Żmijowisko" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Aktor wykreował postać serialowego Arka, ale także napisał piosenkę, która towarzyszy obrazowi.

 • Borys Szyc próbuje okiełznać Pawła Domagałę

  ..."Serce nie sługa" to kolejny film, w którym Paweł Domagała wciela się w lekkoducha. Dla kontrastu, Borys Szyc gra w tym obrazie postać, która zupełnie wychodzi poza jego emploi, tzn. jest statecznym mężem i ojcem.

 • Jan Paweł II był oburzony tym klipem

  ...sam Jan Paweł II. Papież zaapelował o bojkot artystki we włoskich mediach. Jego głos został wysłuchany, bo publiczna stacja telewizyjna RAI wstrzymała emisję klipu "Like A Prayer". Jak to bywa w show...

 • Uroczysty premiera serialu "Żmijowisko"

  ...29 października w warszawskim kinie Luna odbył się uroczysty pokaz przedpremierowy serialu "Żmijowisko" z udziałem takich aktorów jak: Piotr Stramowski, Agnieszka Żulewska, Paweł Domagała, Davina Reeves-Ciara, Cezary Pazura i Wojciech Zieliński, a także reżysera Łukasza Palkowskiego.

 • Madonna przypomina swój skandaliczny teledysk. 30 lat "Like a Prayer"

  Ikona i jedna z największych skandalistek w świecie muzyki pop - Madonna przypomniała na Instagramie o piosence i teledysku sprzed 30 lat. "Like A Prayer" to jej wielki przebój, wokół którego wybuchły kiedyś równie wielkie kontrowersje. Środowiska katolickie i konserwatywne domagały się zakazania jego emisji. Skrytykował go nawet sam papież Jan Paweł II.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym 2020

  .... Środowisko polskich filmowców żegna Pawła Królikowskiego W czwartek, 27 lutego, w wieku 58 lat zmarł Paweł Królikowski. Śmierć popularnego, cenionego i cieszącego się ogromną sympatią aktora wstrząsnęła całym polskim środowiskiem filmowym. Wzruszające i pełne szczerych uczuć wpisy żegnające Pawła Królikowskiego umieściła w mediach społecznościowych nie tylko jego rodzina, ale także przyjaciele...

Zdjęcia na temat: paweł domagala rodzina
Wideo na temat: paweł domagala rodzina
 • "Żmijowisko" - Paweł Domagała

  .: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski

 • Szlachetna Paczka od gwiazd "M jak miłość"

  Góra prezentów - i aktorzy o wielkich sercach. Gwiazdy największych polskich seriali wzięły udział w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Tym razem w Świętego Mikołaja zamienili się: Mikołaj Roznerski ("M jak Miłość"), Marcin Rogacewicz ("Na dobre i na złe") i Paweł Domagała ("Barwy szczęścia"). Aktorzy wspólnie przygotowali paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin z Mazowsza.