• Informacje na temat:

  paweł golec

Artykuły na temat: paweł golec
 • Quiz: Jak dobrze znasz braci Golec?

  ...19 lutego Paweł i Łukasz Golec - najsłynniejsi muzyczni bliźniacy w naszym kraju - kończą 45 lat! Sprawdź się w quizie na ich temat i zobacz, czy jesteś w stanie ich rozróżnić (a z tym, jak przyznają sami bracia Golec, ma problem nawet ich mama).

 • Paweł Golec: Nasze przełomy...

  Golec uOrkiestra stuknęło 20 lat. Z tej okazji zespół planuje jubileuszowe koncerty. Najbliższy - w niedzielę (22 kwietnia) w katowickim Spodku. "Nasze przełomy to pierwsza płyta, pochwała prezydenta USA, ostatni koncert dla Ojca Świętego, 'Lornetka'" - wylicza w rozmowie z PAP Life Paweł Golec.

 • Paweł Golec (Golec uOrkiestra) wspomina Zbigniewa Wodeckiego

  ..."Znałem go bardzo dobrze, muzyk z krwi i kości" - tak Paweł Golec wspomina Zbigniewa Wodeckiego, który zmarł 22 maja 2017 r.

 • ​#wszystkobędziedobrze: Roksana Węgiel, Piotr Kupicha, Golec uOrkiestra i inni

  Za akcją #wszystkobędziedobrze stoi Biuro Programu "Niepodległa", państwowa instytucja kultury, której organizatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W nagraniu utworu "Wszystko będzie dobrze" udział wzięli Roksana Węgiel, Wojciech Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec i Paweł Golec (Golec uOrkiestra), Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha...

 • Golec uOrkiestra liczą na powrót koncertów. Jak sobie radzą w trudnych chwilach?

  Bliźniacy, którzy są liderami zespołu Golec uOrkiestra, nie mają żadnych konkretnych argumentów, które pozwalałyby mieć pewność, że rzeczywiście w drugiej połowie wakacji skończy się wymuszona przez pandemię przerwa w koncertach. "Wrodzony optymizm nie pozwala nam myśleć inaczej" - powiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem prowadzonej na instagramowym kanale Polsatu.

 • Golec uOrkiestra: Hymn Polski po góralsku

  ...100-metrowa biało-czerwona, górale i góralki plus Golec uOrkiestra. Na 100-lecie odzyskania niepodległości, Fundacja Braci Golec, nagrała teledysk do "Mazurka Dąbrowskiego", w specjalnej góralskiej wersji. Klip został nagrany w Milówce, na zboczu Baraniej Góry.

 • Golec uOrkiestra świętuje 20-lecie

  ...20 lat minęło? To niemożliwe... A jednak: Golec uOrkierstra powstała w 1998 roku i obchodzi 20-lecie działalności. Zespół zaprasza w niedzielę (22 kwietnia) na jubileusz, do katowickiego Spodka.

 • Golec uOrkiestra: Paweł ma córkę

  Paweł Golec (38 l.) po raz drugi został ojcem i po raz drugi powitał na świecie córkę.

 • Odświeżona Golec uOrkiestra

  ..."Nie chcemy powtarzać starych patentów" - twierdzą bracia Łukasz i Paweł Golcowie. W czerwcu ma się ukazać kolejny album kierowanej przez nich Golec uOrkiestry, który może okazać się sporym zaskoczeniem dla fanów.

 • Golec uOrkiestra: 80-letnia Irena Golec nagrała płytę

  Na początku grudnia premierę będzie miała debiutancka płyta 80-letniej Ireny Golec, mamy Łukasza i Pawła Golców, liderów grupy Golec uOrkiestra.

Zdjęcia na temat: paweł golec
Dyskusje na temat: paweł golec
 • Re: "M jak miłość": Agnieszka powie Tomkowi, że nie jest ojcem jej dziecka!

  Aga rodzi chłopca i daje mu na imię Donald. Tomek i Robert wysyłają jej po 200 zl miesięcznie obaj bo już nie chcą drążyć czyj to dzieciak. Ala otwiera budę z kebabem na przeciwko bistro. Rafał porywa Gucia. Załamany Werner bierze agenta Tomka i Maryle oraz boksera Marcina i gangstera Pawła i udają się za nim w pościg. Paweł i Piotrek rzucają robotę i zostają piosenkarzami zakładając zespól Golec