• Informacje na temat:

  paweł i wanda rabczewscy

Artykuły na temat: paweł i wanda rabczewscy
 • Rodzice Dody pozwali Agnieszkę Szulim o naruszenie dóbr osobistych!

  Wanda i Paweł Rabczewscy, rodzice Dody (30 l.), założyli sprawę przeciwko Agnieszce Szulim o naruszenie dóbr osobistych.

 • Doda powinna odpocząć

  W ostatnią sobotę (10 maja) Doda zasłabła tuż po koncercie na warszawskim Bemowie. "Ona jest ciężko chora" - mówi Paweł Rabczewski, ojciec wokalistki.

 • Doda i jej mama opowiadają o chorobie nowotworowej na łamach kolorowego magazynu!

  Kilka tygodni temu do mediów trafiła informacja, że pani Wanda zmaga się z chorobą nowotworową. Jeszcze bardziej szokujące były słowa jej córki, która za to, co spotkało jej mamę, oskarżyła(...) i chorobą nowotworową. Męża też to zupełnie rozbiło" - wyznaje Wanda. Jej córka postanowiła dokładniej sprecyzować, kto jej rodziców tak zestresował. "Mamę totalnie rozłożył na łopatki program 'Na językach...

 • Rozmodlona Doda?

  Dzisiejszy (26 marca) "Fakt" donosi, że kontrowersyjna piosenkarka Dorota Rabczewska ma też drugą twarz.

 • Doda nie pojechała na chrzciny bratanka! W wojnę wciągnęła rodziców?

  ..., dziadków malucha! Wanda i Paweł Rabczewscy bawili w tym czasie z córką w Ciechanowie i najwyraźniej nie znaleźli czasu dla syna i wnuka. Być może stanęli po stronie Doroty, która nie ma z bratem ostatnio(...) na rowerowej przejażdżce z tajemniczym mężczyzną, którego ona woli nazywać "kuzynem". W natłoku tylu zajęć nie ma więc co się dziwić, że Rabczewscy nie mieli czasu jechać na chrzest! 

 • Doda pogodziła się z bratem

  Kontrowersyjna wokalistka przez lata nie utrzymywała kontaktu z Rafałem. Rozpad grupy Virgin to zmienił...

 • Agnieszka Szulim spotkała się z Dodą w sądzie!

  W warszawskim sądzie odbyła się pierwsza rozprawa z powództwa Wandy i Pawła Rabczewskich. Rodzice Dody (30 l.) oskarżają Agnieszkę Szulim (36 l.) o naruszenie dóbr osobistych.

 • Rusza proces Agnieszki Szulim!

  Agnieszka Szulim (35 l.) już niebawem stanie przed sądem oskarżona o naruszenie dóbr osobistych przez rodziców Dody, Wandę i Pawła Rabczewskich.

 • Doda kłóci się z bratem o kasę!

  Rafał Rabczewski, przyrodni brat Dody (30 l.), dotąd był największym sojusznikiem i wsparciem skandalistki. Niestety, rodzeństwo poróżniły kwestie finansowe.

 • Brat obraził się na Dodę: To dla mnie zamknięty temat!

  Ciechanów, osiedle domków z lat 80. Mieszkają tu rodzice skandalistki, Paweł i Wanda, oraz jej babcia, Pelagia. W rodzinie mówi się ostatnio tylko o Rafale, bracie Dody, który po słynnej bójce pozwał(...) lepiej - mówił wówczas rzecznik prasowy artystki. Inne osoby z otoczenia gwiazdy, a nawet mama Doroty i Rafała, Wanda Rabczewska, nabrały wody w usta. Choć to zastanawiające, że ojciec, oczekujący...

Zdjęcia na temat: paweł i wanda rabczewscy