• Informacje na temat:

  paweł kamiński

Artykuły na temat: paweł kamiński
 • Kamiński: Dwa Oscary są bardzo fajne

  ..."Koni było osiem. Jeden potrafił leżeć, inny siadać, a jeszcze inny spoglądać w prawo" - Janusz Kamiński w ekskluzywnym wywiadzie dla RMF FM zdradza, w jaki sposób powstawał film Stevena Spielberga "Czas wojny". Z wybitnym polskim operatorem rozmawiał Paweł Żuchowski.

 • Jubileuszowy "Don Kichot" Emiliana Kamińskiego

  Emilian Kamiński, który w tym roku świętuje jubileusz 40-lecia pracy artystycznej, nie poddaje się w walce o Teatr Kamienica i wystawia na przekór przeciwnościom spektakl-manifest "Don Kichot z kamienicy". Premiera - 24 października. "To mądra sztuka" - przekonuje artysta.

 • Cenzura w Polskim radiu? Jest wniosek o odwołanie prezes Agnieszki Kamińskiej

  Po tym, jak ze stron Polskiego Radia zniknęła piosenka "Twój ból jest lepszy niż mój", rozgorzała dyskusja na temat cenzury w publicznych mediach. Pojawił się wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia, Agnieszki Kamińskiej.

 • Paweł Izdebski w trasie promującej płytę "@strach": Wyzywam strach na pojedynek

  ..."Na tej płycie wyzywam strach na pojedynek" - mówi Paweł Izdebski, wokalista Studio Accantus i były gitarzysta zespołu Ralpha Kaminskiego, aktor znany z występów w Teatrze Muzycznym Roma ("Once").

 • Paweł Izdebski i nowy teledysk "Nora". W głównej roli Katarzyna Dąbrowska

  W 2017 roku Paweł Izdebski wydał debiutancką EP-kę "Książę Naiwności", finansując ją kampanią crowdfundingową. W połowie stycznia po raz kolejny samodzielnie wydał album, rezygnując z popowego i bajkowego klimatu EP-ki na rzecz bardziej rockowych, alternatywnych brzmień. "W liczbach jestem już dorosłym człowiekiem, ale moja dusza po dziś dzień walczy z demonami przeszłości. Możemy...

 • Paweł Kukiz u prezydenta

  Na poniedziałkowe (21 grudnia) spotkanie wigilijne prezydent Lech Kaczyński zaprosił kilkadziesiąt osób, które dokonały rzeczy wyjątkowych na rzecz innych. Wśród gości jest Paweł Kukiz z zespołu Piersi.

 • Paweł Izdebski i nowa płyta "@strach". Trasa koncertowa "Niewiarygodny Tour"

  ..."Płyta '@strach' to muzyczno-słowna rozprawa z moimi lękami. W liczbach jestem już dorosłym człowiekiem, ale moja dusza po dziś dzień walczy z demonami przeszłości" - mówi o swoim nowym wydawnictwie Paweł Izdebski, znany jako wokalista Studio Accantus i gitarzysta zespołu Ralpha Kaminskiego.

 • Paweł Izdebski zaprasza na kolejne koncerty w internecie: Zachowanie pozorów normalności

  W niedzielę (19 kwietnia) dwa koncerty w internecie da Paweł Izdebski - autor wydanej w styczniu płyty "@strach". Jak zapowiada muzyk, nie zabraknie nowych aranżacji, nowych utworów i nowych żartów.

 • Paweł Izdebski koncertuje w sieci. "Ja, moje gitary, komputer i Wy"

  Paweł Izdebski - autor płyty "@strach" wydanej w styczniu - jak wielu innych artystów polskiej sceny - w obliczu pandemii został pozbawiony możliwości koncertowania przed publicznością. Również on zdecydował się więc na koncertowanie w internecie.

 • Janusz Kamiński: Po trzeciego Oscara

  Janusz Kamiński w rozmowie z korespondentem RMF FM Pawłem Żuchowskim przyznaje, że bardzo się cieszy z nominacji do Oscara za zdjęcia do "Lincolna".

Zdjęcia na temat: paweł kamiński
Wideo na temat: paweł kamiński
 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  W tym odcinku: - Polskie Nagrody Filmowe trafiły do najlepszych! Joanna Kulig, Grażyna Torbicka, Gabriela Muskała, Aleksandra Konieczna, Paweł Pawlikowski, Janusz Gajos, Krzysztof Zanussi, Piotr Głowacki - czy lubicie niespodzianki? Paweł Burczyk, Ilona Wrońska, Marcin Kwaśny, Paulina Holtz, Joanna Liszowska, Sambor Czarnota, Emilian Kamiński, Daria Widawska - bursztyn w roli głównej: Dorota

Dyskusje na temat: paweł kamiński
 • Re: "M jak miłość": Zostanie pocieszycielką

  Cezary Olszewski (Paweł Okraska) Beata Kamińska (Anita Sokołowska) Lucyna Kamińska (Małgorzata Socha) Jagoda Kamińska (Magdalena Lamparska ) Paweł Kamiński (Maciej Musiał) Karolina Buford (Karolina Gruszka) Klaudia Kwiatkowska (Magdalena Boczarska)