• Informacje na temat:

  paweł królikowski samochody

Artykuły na temat: paweł królikowski samochody
 • Twórcy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczczą pamięć Pawła Królikowskiego

  Już w najbliższą sobotę, 7 marca, stacja Polsat rusza z emisją 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Choć pierwszy odcinek tego show został nagrany dawno temu, nie zostanie pokazany w takiej formie, w jakiej został przygotowany. Twórcy show przemontowują go teraz tak, by oddać hołd zmarłemu niedawno Pawłowi Królikowskiemu, który był jurorem "TTBZ".

 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego

  Aktor Paweł Królikowski, do niedawna prezes Związku Artystów Scen Polskich, spoczął na Powązkach Wojskowych w Warszawie. - Zawsze umiał dostrzec we wszystkim, coś szczególnego, czego inni nie zauważali, nie spodziewali się - wspominał go brat Rafał Królikowski.

 • Królikowski, ale nie Rafał...

  Takie same nazwisko, ale jakże inna kariera filmowa. Paweł Królikowski w filmie jest aktorem drugiego planu. Ostatnio mogliśmy oglądać go w filmie Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (grał jednego z pijaczków). Najbardziej znany jest jednak z roli w telewizyjnych serial ach "Samo Życie" i "Ranczo". Występuje także w spektaklu teatralnym "Goło i wesoło". O szybkich samochodach...

 • Antoni Królikowski o ojcu: Nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć

  ...- Nigdy nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć - powiedział w czwartek podczas uroczystości pogrzebowych aktora Pawła Królikowskiego, jego syn Antoni Królikowski.

 • Nowi aktorzy w "Przyjaciółkach"

  Aleksandra Popławska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski i Mariusz Drężek dołączyli do obsady serialu "Przyjaciółki". Pierwszy odcinek drugiej serii - 28 lutego.

 • Polski film familijny na festiwalu w Montrealu

  W poniedziałek, 26 sierpnia, na festiwalu w Montrealu odbył się pokaz filmu "Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego, w którym zagrali m.in. Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Ranczo Wilkowyje": Wyścig furmanek

  Jest miłość Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusego (Paweł Królikowski), jest przezabawny duet Wójt - Pleban (w obu rolach Cezary Żak), tajemnicę zapewnia zaś pojawiający się znienacka mąż Lucy - Louis(...). W Wilkowyjach samochody nie rozwijają imponujących prędkości, natomiast jest sporo koni, które nie mają zbyt wiele do roboty. Zdecydowaliśmy się zatem na furmanki" - ujawnia kulisy powstania sceny...

 • Dwie Złote Kaczki dla Jandy!

  Środowy wieczór otworzyli Paweł Królikowski i Tomasz Karolak, którzy namawiali publiczność do wykonania piosenki czołówkowej z "Pana Wołodyjowskiego". "W stepie szerokim... Wszyscy razem!" - zachęcał aktorsko-konferansjerski duet. "Było trochę fałszu, ale to też należy do tradycji" - oceniła Grażyna Torbicka, która pojawiła się na scenie w trakcie występu. Królikowski-piosenkarz bronił się...

 • Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn jako #bananowamłodzież

  ...członkowie SMKKPM. W skład zespołu wchodzą: Aleksander Czerkawski (gitara/ukulele, wokal, teksty), Michał Zachariasz (gitara, melodyka), Mateusz Marek (ukulele/gitara, wokal, teksty), Paweł Królikowski (gitara basowa/ kontrabas), Jakub Tokarz (perkusja). Zobacz nagrania z najnowszej live sesji SMKKPM: "Papaja Marakuja Mango Ananas": "Wakacji czas": "Piechotą do twojego...