• Informacje na temat:

  paweł kukiz ostatnia płyta

Artykuły na temat: paweł kukiz ostatnia płyta
 • Paweł Kukiz wraca na scenę: Tak po ludzku mi tego brakuje

  ..."Chcę wrócić do grania nie jako formy zarobkowania, ale cieszenia się tym, co kocham. Tak po ludzku bardzo mi tego brakuje, przecież grałem przez 30 lat" - powiedział poseł Paweł Kukiz w rozmowie z "Faktem".

 • Jan Borysewicz i Paweł Kukiz znowu razem! Nowa płyta na wiosnę 2017 r.

  Wiosną 2017 r. ukaże się nowa płyta duetu Borysewicz & Kukiz. "Mamy z Pawłem umowę, że w studiu nie rozmawiamy na tematy polityczne" - mówi RMF FM Jan Borysewicz.

 • Piersi kontra Paweł Kukiz: Biada nam, biada

  Kolejna odsłona gorącego sporu pomiędzy grupą Piersi a jej byłym wokalistą Pawłem Kukizem, obecnie posłem swojego ugrupowania Kukiz'15.

 • Paweł Kukiz kontra Piersi: Koniec głośnego sporu o nazwę

  Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał wyrok pierwszej instancji w sprawie głośnego sporu pomiędzy Pawłem Kukizem a zespołem Piersi. Tym samym grupa może posługiwać się nazwą Piersi.

 • Piersi kontra Paweł Kukiz: Przemyślcie to

  Grupa Piersi (ta od przeboju "Bałkanica") wystosowała na Facebooku obszerny list otwarty do muzyków, którzy występują obecnie u boku Pawła Kukiza. To dalszy ciąg głośnego sporu o nazwę z byłym kandydatem na prezydenta.

 • Zbigniew Hołdys kpi z Pawła Kukiza

  Przypomnijmy, że zdegustowany krajowymi mediami Paweł Kukiz umieścił na Facebooku ostry wpis. Wokalista oburza się po tym, jak rozgłośnie radiowe odmówiły promowania solowego albumu "Siła i honor(...). Ale w życiu bym nie przypuszczał, że w Eska Rock, WAWie czy Antyradiu playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem" - czytamy. Dalej Paweł Kukiz przekonuje, że media "boją się" treści zawartych na...

 • Paweł Kukiz kontra Piersi na ostro: Zostawcie moje piosenki!

  Po występie grupy Piersi w jubileuszowym odcinku "Dzień Dobry TVN" Paweł Kukiz, były wokalista tej formacji, nie wytrzymał. "Ja wszystko przetrzymam - nazywanie faszystą, oszołomem, frustratem... Ale żeby z Piersi, z mojego dziecka, k...ę zrobić..." - napisał w gniewnym poście na Facebooku.

 • Borysewicz i Kukiz znowu razem!

  ...7 listopadzie w Kijów Centrum w Krakowie odbędzie się jedyny wspólny koncert w tym roku Jana Borysewicza i Pawła Kukiza.

 • Kukiz i Borysewicz pokonali Korę

  Kora Jackowska, na co dzień wokalistka Maanam, nie wytrzymała naporu innych rockowych weteranów i jej solowa płyta "Kora ola! Ola!" spadła na 2. miejsce listy najpopularniejszych w Polsce albumów. Na pozycję pierwszą awansował tymczasem niezwykły duet Paweł Kukiz - Jan Borysewicz, i jego dzieło "Borysewicz & Kukiz".

 • Liroy "jedynką" na liście Kukiza

  Słynny "Scyzoryk" wystartuje w wyborach parlamentarnych z list komitetu Kukiz'15. Raper o zwycięstwo będzie walczył nigdzie indziej tylko w Kielcach.