• Informacje na temat:

  paweł małaszyński afganistan

Artykuły na temat: paweł małaszyński afganistan
 • Małaszyński w Afganistanie

  Paweł Małaszyński zagra jedną z głównych ról w serialu o polskich żołnierzach w Afganistanie. Reżyserem "Misji Afganistan" jest Maciej Dejczer, autor takich produkcji, jak "Bandyta", "Teraz albo nigdy" czy "Oficer".

 • Małaszyński w Afganistanie!

  W połowie października rozpoczynają się zdjęcia do 13-odcinkowego serialu stacji Canal+ "Misja Afganistan". W głównej roli zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. - Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie wrócimy do domu - powiedział aktor w rozmowie z Interia.tv.

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

 • Paweł Małaszyński: Wciąż zaskakuje

  Okazuje się, że Paweł Małaszyński potrafi ratować ludzkie życie nie tylko na ekranie...

 • Paweł Małaszyński polskim Hitmanem

  ...i PlayStation 3. Paweł Małaszyński to znany polski aktor filmowy i teatralny, jak i wokalista rockowy. Na dużym ekranie zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie "Świadek koronny". Wystąpił także m.in(...)", w którym Małaszyński wciela się w postać oficera Pawła Konaszewicza obejmującego dowodzenie plutonem wyjeżdżającym do Afganistanu. - Ten projekt różnił się wszystkim od poprzednich, które robiłem...

 • Paweł Małaszyński: Aktor musi mieć mocny kręgosłup

  Występuje w teatrze, grał w serialach, m.in. "Oficer", "Magda M." czy "Misja Afganistan", w filmach "Ciacho", "Weekend" i "Listy do M." Jest też od lat wokalistą w rockowej kapeli Cochise. Teraz możemy go oglądać w nowym serialu TVN "Belle Epoque". Czy podoba się panu belle epoque? Chciałby pan żyć w tamtych czasach? Paweł Małaszyński: - Trudno jest złożyć taką deklarację człowiekowi, który...

 • Małaszyński: Skrajne emocje

  ..."Ten projekt różnił się wszystkim od poprzednich, które robiłem" - mówi Paweł Małaszyński o serialu "Misja Afganistan". Aktor zagrał w produkcji główną rolę - młodego żołnierza, który obejmuje dowodzenie plutonem rozpoczynającym stacjonowanie w tytułowym kraju.

 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Pawła Małaszyńskiego zobaczymy niebawem w najnowszym serialu Canal+ "Misja Afganistan". Aktor wciela się tam w porucznika i dowódcę plutonu, Pawła "Konasza" Konaszewicza. - Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji, pod względem psychicznym jak i fizycznym - wyznał w rozmowie z Interia.tv artysta.

 • Małaszyński na planie teledysku

  Co robi teraz Paweł Małaszyński, bohater takich filmów, jak "Listy do M.", "Skrzydlate świnie" czy "Katyń"? W przerwie pracy nad nowym serialem "Misja Afganistan", aktor czas spędza na planie nowego teledysku swego zespołu Cochise. W klipie występują Agnieszka Więdłocha ("M jak miłość") i Tomasz Schuchardt ("Chrzest").

 • Małaszyński nie zwalnia tempa

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Ten popularny aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

Zdjęcia na temat: paweł małaszyński afganistan
Wideo na temat: paweł małaszyński afganistan
 • "Misja Afganistan": Idziemy na pierwszy ogień

  Kręciliśmy serial o wojnie, która cały czas trwa, a my w niej nie uczestniczymy, to nie jest takie proste, ale myślę, że wyszliśmy z tego obronną ręką - powiedział Paweł Małaszyński na premierze serialu "Misja Afganistan". Aktor nie ukrywał, że zdjęcia do produkcji były dla ekipy bardzo trudne ze względu na emocje towarzyszące wojennej fabule.

Dyskusje na temat: paweł małaszyński afganistan
 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  Co???? „Hit czy kit? Wydali miliony, chcieli przyciągnąć zbrodnią i seksem ", Małaszyński to już nie ten, co w filmie " Misja Afganistan" i to nieodwracalnie. Pan Paweł zmienił się i to nie tylko wizualnie, ale też np. gwiazdorzy, bardzo ceni SIEBIE. Ale jeszcze lubię go i czekam na 1 odcinek.

 • Re: Maks (Paweł Małaszyński)

  Sprawdza się też doskonale w "Misji Afganistan" :)

 • Re: Maks (Paweł Małaszyński)

  Sprawdza się też doskonale w "Misji Afganistan" :) Oglądałam-fajny żołnierz:)