• Informacje na temat:

  paweł małaszyński drugie

Artykuły na temat: paweł małaszyński drugie
 • Małaszyński zaśpiewa?

  Paweł Małaszyński wprost nie może się opędzić od propozycji udziału w różnego rodzaju telewizyjnych programach rozrywkowych.

 • Paweł Małaszyński: Aktor musi mieć mocny kręgosłup

  ...możemy go oglądać w nowym serialu TVN "Belle Epoque". Czy podoba się panu belle epoque? Chciałby pan żyć w tamtych czasach? Paweł Małaszyński: - Trudno jest złożyć taką deklarację człowiekowi, który(...) pan najbardziej lubi - film czy teatr? - Kocham i jedno, i drugie. Mam to szczęście, że mogę realizować się jako aktor w tych dwóch dziedzinach, jednak moim środowiskiem naturalnym na pewno jest teatr...

 • Paweł Małaszyński... feministą?

  Pod koniec grudnia Paweł Małaszyński publicznie ogłosił odejście z serialu "Lekarze" i dłuższy rozbrat z kinem i telewizją. Dla wszystkich, którzy już teraz zaczęli tęsknić za jego osobą, mamy dobrą wiadomość. 14 lutego, w Walentynki, odtwórcę postaci dr Maksa Kellera będzie można zobaczyć w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości...

 • "Belle Epoque": Cielecka i Małaszyński w nowej produkcji TVN

  Telewizja TVN długo ukrywała szczegóły tej produkcji. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Eryk Lubos i Anna Próchniak grają główne role w nowym serialu TVN. Produkcja "Belle Epoque" o kryminalnych zagadkach Krakowa pojawi się w ramówce stacji wiosną 2017 roku.

 • Małaszyński: Lubię bawić się kinem

  Na jakiś czas zniknął z ekranów. Nie pojawiał się ani w filmach, ani w serialach. Teraz Paweł Małaszyński powraca w wielkim stylu - w krótkim czasie do kin wchodzą dwie produkcje, w których gra główne role.

 • Paweł Małaszyński zasłabł na scenie

  Paweł Małaszyński zasłabł w poniedziałek, 18 stycznia, na scenie w Teatrze Muzycznym "Capitol" we Wrocławiu. Aktor trafił do szpitala.

 • Paweł Małaszyński: Ma dość!

  Fanom "Lekarzy" pewnie trudno będzie sobie wyobrazić serial bez najważniejszej męskiej postaci - dr. Maksa Kellera. Czas jednak zacząć ćwiczyć wyobraźnię - Paweł Małaszyński pojawi się jedynie(...) decyzja? I czy oznacza, że Małaszyński całkowicie rezygnuje z aktorstwa? - Nie, jasne że nie. Ale nie mam ciekawych propozycji, a nie chcę marnować czasu na projekty, które mnie nie interesują. Nigdy...

 • Paweł Małaszyński: Kopciuszek z irokezem

  ...- Dla mnie ta historia to współczesna wersja bajki o Kopciuszku, tyle że Kopciuszkami są ci wszyscy faceci - mówi Paweł Małaszyński, gwiazda filmu "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Pawła Małaszyńskiego zobaczymy niebawem w najnowszym serialu Canal+ "Misja Afganistan". Aktor wciela się tam w porucznika i dowódcę plutonu, Pawła "Konasza" Konaszewicza. - Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji, pod względem psychicznym jak i fizycznym - wyznał w rozmowie z Interia.tv artysta.

 • "Czysty rock and roll" Pawła Małaszyńskiego

  Zobacz najnowszy klip zespołu popularnego aktora Pawła Małaszyńskiego!