• Informacje na temat:

  paweł małaszyński grand

Artykuły na temat: paweł małaszyński grand
 • Paweł Małaszyński: Kobiety jego życia

  Od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Lea, z zachwytem powtarza jej imię. - Jestem szczęśliwy - deklaruje dumnie Paweł Małaszyński. I stara się, żeby rzeczywistość była piękniejsza od marzeń.

 • Małaszyński w Legii?

  Trwają zdjęcia do serial u "Trzeci oficer". Czy Grand, w którego wciela się Paweł Małaszyński, będzie chciał zaciągnąć się do Legii Cudzoziemskiej, widzowie zobaczą już w nowym 2008 roku.

 • Małaszyński nie zwalnia tempa

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Ten popularny aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Małaszyński w objęciach Kuby

  Znany aktor, który zawsze chciał zostać znanym muzykiem oraz znany muzyk, który zawsze chciał zostać znanym aktorem. Gośćmi Kuby będą Paweł Małaszyński i Piotr Rogucki! Paweł Małaszyński(...) pominąć mistrzowskiej roli policjanta Ryszarda Gaja w programie "Szymon Majewski Show". Jednym słowem, Małaszyński to aktor o wielu twarzach. Obok aktorstwa jego pasją jest muzyka. Obecnie śpiewa...

 • Na warszawskiej Pradze trwają zdjęcia do drugiej części serial u "Oficerowie", który jest kontynuacją "Oficera". Jedną z bardziej spektakularnych scen w całym serialu będzie ostra konfrontacja dwóch wrogów - Kruszona i Granda, granych przez Borysa Szyca i Pawła Małaszyńskiego.

 • Małaszyński nie chce być amantem?

  Wkrótce na ekrany kin trafi film "Świadek koronny" , w którym główną rolę zagra Paweł Małaszyński znany z seriali "Magda M." oraz "Oficer" i "Oficerowie". Małaszyński zagra dziennikarza, który dotrze do bandyty - tytułowego świadka koronnego, żeby zrobić z nim wywiad.

 • "Oficerowie": Zobacz zdjęcia z planu

  Już od połowy września w nowej ramówce TVP2 widzowie będą mogli śledzić dalsze losy Kruszona (Borys Szyc), Aldony Ginko (Magdalena Różczka) i Granda (Paweł Małaszyński), bohaterów serial u kryminalnego "Oficer".

 • Czuję taki głód kinowy

  Paweł Małaszyński dla aktorstwa porzucił studia prawnicze. Dzięki tej decyzji mogliśmy oglądać go w „Białej sukience”, „Magdzie M.”, „Oficerze”, a wkrótce...

 • Nigdy nie widziałem siebie w roli seks-symbolu

  Paweł Małaszyński powoli wypiera Macieja Zakościelnego z fotela najpopularniejszego młodego aktora. Od czasu gdy w 2005 roku został laureatem plebiscytu "VivaNajpiękniejsi", jego akcje wciąż idą(...) szyfrów", w którym gra główną rolę. A rok rozpoczął od Telekamery 2007 dla najlepszego telewizyjnego aktora. Z Pawłem Małaszyńskim rozmawiała Jolanta Żabińska.

 • Ostatni odcinek "Oficerów"

  W starej kamienicy na warszawskiej Woli kręcono zdjęcia do ostatniego już odcinka popularnego serial u "Oficerowie". Na planie obecni byli główni bohaterowie serialu - Borys Szyc, Katarzyna Cynke, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński oraz Tomasz Dedek i Maciej Wierzbicki. Choć był to już ostatni odcinek, na miejscu panowała wesoła atmosfera, a aktorom humory dopisywały.

Zdjęcia na temat: paweł małaszyński grand